bugün

Daha da yükselecektir maalesef üretim yok çünkü.
Şu sıra göreceği tavanı gördü kanımda, bence ufak bir çekilme görünebilir ve 5,83 - 5,88 bandında haftayı kapatabilir. Fakat, çokomelli ekonomi bakanımızla bu ekonomi politikası bu şekilde devam ederse ileride çok sıkıntılı zamanlar yaşayabilir, bu günlere geri dönmek isteyebiliriz.

Bakın burası çok önemli, çokomelli.
6.5 TL bandında tutulması bekleniyor.
dolar hakkında başlık açmak hatta konuşmak ikinci bir emre kadar yasaklanmıştır.
ihlal edenler ülkemizin bekasına saldıran fetöcülerdir...

6 direnci kırılırsa 6,20 leri görebilme ihtimalinden korkulan kurdur.
Bizleri ilgilendirmeyen, ilgilendirmemesi gereken durum. Hala şunu anlayaöadınız bizim para birimimiz türk lirası. Nasıl bi kafadasınız yaa sanki ekmeği gazeteyi süleyman amca amca dolarla veriyor size
Geliyor gelmekte olan. maalesef geliyor.
Yahu 6 TL yi dolarla mı alıyorsunuz? Bak ekmeğe hiç girmiyorum bile, evet.
dolar böyle giderse çiftçi çok para kazanır pazar fiyatları da yarı yarıya iner ben size söyliyim.
dolar trump'ın derdi, biz tl mize bakalım.
sadece doların değil tüm para birimlerinin türk lirası karşında değer kazanmasıdır.

bugün çomarlara bu ekonominin hali ne diye sorun, dolarla mı alışveriş yapıyoruz der bu mallar. bu ülke böyle giderse irandan daha kötü noktaya gelir. zira, iranın petrolü var bizim bir bokumuz yok. bilim peşinde koşup üretmekten başka hiç bir şansımız yok.
yalan söylemeyin vadan hayinleri..

görsel

hani 6 liraydı???
görsel
geleceği gördüm. 2 ağustos 2019'da dolar 6 tl.

görsel