bugün

Hatırlayın 2013 yaz aylarını ülke ekonomisi rekor üstüne rekor kırıyordu. Borsa rekor seviye 93 bine çıkmış,faiz %4 lere kadar inip tarihinin en düşük seviyesine düşmüştü dolar ise 1.70 civarlarındaydı. Lakin sözde ağaçları savunan çapulcular ülkenin anasını biplerken dolar fırlamış, borsa tepetaklak olmuş faizler uçmuştu bide bu yetmezmiş gibi 17-25 aralık operasyonlarıyla darbe üstüne darbe yapıp ekonominin içine ettiler şuan ülkenin bu hale gelmesinde en büyük etken çapulcu ve paralelci ibneler yüzündendir.

Edit: ulan ibibikler araştırmadan etmeden gelip cahil,beyinsiz yaftalaması yapmışsınız. açıkçası işime gelmiyor desenize.

görsel

Alın fark ortada gezi eylemlerinde önce ve operasyonlardan sonraki durum
Ve sürekli artan kur günümüzde faizin %11 lere, doların 3liraya, euro nun 3.4 liraya borsanın 72 binlere gerilemesine yol açmıştır.
helal olsun lan bana gurur duydum kendimle şu anda.

koskoca türkiye'nin ekonomisini ben ve benim gibiler değiştirdiyse bu bizim büyüklüğümüz , yönetimin acizliğidir.sen bu acziyete gidip oy veriyorsan o da senin acizliğindir.

olum ya ne deseniz batıyorsunuz amk , yemin ediyorum hiçbir şeyden anlamayan ama her şeyi biliyorum diyen türk kızları gibisiniz , sizi seviyoruz diyene elinize tuz alıp koşuyorsunuz , ulan bir ülkenin hükümeti nasıl kandırılabilir bana bunu anlatsana sen ya ? devleti yöneten adam diyor ki biz kandırıldık , japonya'da falan olsa adam şişenin üstüne oturup ölmeyi bekler şunu diyeceğine , bizde fıtrat deniyor , abin o mesleği seçmeseydi deniyor , paralel deniyor , cehape deniyor , mehape deniyor , hadepe deniyor , kandırıldık deniyor , ama bir kere bizim hatamız var denmiyor , bunların hepsini dedikten sonra bir allah diyor hooop her şey tertemiz oluyor , ne güzel istanbul beee.

gidin verdiğiniz oyun hesabını sorun bi , biz sana oy verdik de sen ne yaptın de , nasıl bu kadar aciz ve kırılgan bir yapı kurdun de , sonra gel geziciye falan laf at.
(bkz: ülke ekonomisi rekor üstüne rekor kırıyordu).

ahahahhaha.
mayıs 2013'teki verilere bakıldığında görülebilir.

elbette tek suçlu gezici hanzolar değildir. fethullahçı terör örgütü'nü de katmak gerek bu ihanetin içine.
dolar dün 3,06 ydı.
en yüksek rakamı gördü.

peki sen, dün sokakta gezici gördün mü?
Çok doğru bir tespit...

Bizzat davulcu Vedat iş makinesi ile yükseltti, yukarı bir yere koydu doları...
cem küçük mü lan bu?
OHA OYLAMALARA BAK GELENE GiDENE EKSiYi BASMIŞ GERiZEKALILAR CiDDi CiDDi BUNA iNANIYORLAR. HAHAH APTALLAR YA. NEYSE SiZiN SAYENiZDE BiZ TiCARETTE ZENGiN OLACAZ AMK EKONOMi ÖZÜRLÜ ÇOMARLAR SiZi.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
Tabi canım gezide biz dolar istifledik zaten, doların artmasını sağladık. Şimdi de bozdurup zengin olacağız.
Gerçek gibi gerçek hödüsü şüphesiz..
o zamanlar Japon yeni 154 değildir kesin...
hala mı ya? bir düşmediler bu milletin yakasından. geziciler avrupaya sürülsün.
2013 haziranda gezi olayları bittiğinde dolar 1.88 kuruştu. 10 yıl geçti, 2023 hazirandayız 25 lira. kalk bi çay koy.