bugün

dis mihraklarla bir olup ulkenin gelismesine comak sokmak isteyen ve bu dogrultuda dolarlarini yastik altinda saklayan tiplerin fetocu olmasi durumu.

daha bugun 2 bin dolar bozdurdum, feda olsun cumhurbaskanima. bozdurmayan paralelcidir, fetocudur, faiz lobisidir.
Yeter artık bee sizi dinlemeyenleri sizinle aynı düşünmeyenleri bir tarafa mensup etmenizden gına geldi s*ker*m böyle aşkın ızdırabını ya.
param ancak 10 bin dolar zulalamaya yetti keşke 100 bin dolar alacak param olsaydı. oturduğun yerden paranın değerlenmesi çok tatlı oluyor biliyon mu kardeş? böyle fetöcülüğe can kurban.
ulan dalyarak dolarları sizin gibi yandaşlar bozduracak tabii. bizde bozduracak dolar mı var onu da geçtim türk lirası mı bıraktılar cebimizde. sıçtığımız boktan aldığımız nefesten bile vergi ala ala kuruttular milleti.
ben dolar bozdurmadım.
çünkü hiç yabancı para almam
bütün birikimlerimi cumhuriyet altını alırım
gavur kazanacağına memleket kazansın.
bırak doları şu anda cebimde 80 tl var. ne bankada ne başka bir yerde başka param yok.

bakalım bu günleri nasıl atlatacağız.
Koşa koşa gidip 3-5 dolarını bozduran amk salaklarından akıllılardır en azından. Feto felan değil, tillahını tanımazlar ayrıca.
4 tl ye kaldırmış gidiyo amk Kim siker fetöyü ahmedi mehmeti.