9>8>7>6>5>4>3>2>1. Şunu da ekleyim:
Mod>9. Örgütün düşüncesi böyle tahminimce.
ismi çok hoşuma giden ve içinde bulunduğum örgüt. çok havalı lan.
farkında olmadan dahil olduğum örgüttür. nesil çatışmalarının reel sosyal hayatta olduğu gibi sanal ortamlarda da olduğunu görmek beni üzmüştür. akıl yaşta değil baştadır. ağaç yaş iken eğilir. ve duruma uygun bir çok atasözü daha.
hangi ara 9 sayfa entry girdiniz namıssızlar dedirtir.
merhaba ben moody yarışmaya istanbuldan katılıyorum 22 yaşındayım henüz hiç seks yapmadım duvarlardaki izler benim *
teşekkürler.
entry yazmayın hep 9. sayfada kalalım diyebilen örgüttür. * *
(bkz: ergenler örgütü)
kendiliğimden üye olunca bilgisayara virüs bulaşmış da erotik sohbet sitesinde otomatik hesap açılmış gibi hissettiren örgüt.
kendi yarı çapında eğlenenlerin kurduğu örgüt. ne örgütü lan bu.
(bkz: nabıyonuz lan keraneciler)
illuminati çakması olduğunu umduğum örgüttür aynı zamanda. biz dünya yı filan yönetmeyelim ama. okula gitmesek yeter. arada toplanalım okey filan oynayalım. kantır atarız. büyük levelli metin 2 ciler bizi kassın. süper lan!
hakında dedikodu yapılmaması gereken örgüt.
üyesi olduğumu şimdi anladığım topluluktur.
içinde bulunduğum örgüt masonlar bir biz iki. Yani gizlilik ve güç bakımından yoksa onlar çok farklı düşünüyor biz çok farklı düşünüyoruz.
çektik satırları dönerleri bekliyoruz, diyerek mesaj verdiğim örgüttür.
tamamen doğal olarak üye olanlardan oluşsa da örgüt falan bizi de alırlar mı ki içeri? sorusu tüm dokuzcuların aklındadır ben dahil.
geri zekalı değiliz bir kere yazınca anlayabiliyoruz.
nerede çokluk orada bokluk dediğim örgüttür.
(bkz: geldim tam oldu)
inşallah eski yazarların dokuz doğurdular esprisine maruz kalmayacak topluluktur ki bende onlardanım.
yazmayacağım diyordum da ulan dayanamadım.lan ne saçmalıyorsunuz ergen misiniz olum siz allahım ya falan filan...
neyse şimdi açık açık konuşalım (bkz: aga ben geldim de nereye oturuyoruz).
kaldı mı dohuz diyerek bahçeli lisanıyla desteklediğim oluşum.
Önceki nesillere oranla daha çok çalışan nesil.
(bkz: nurman örgütü)
yazarım lan ben sözlüğe girmem sözlük ayağıma gelir her şeye hakkım var benim.
(bkz: ahmet kural)
2012 yılında sözlüğe kaydolan üyelerin doğal olarak üyesi oldukları örgüttür. legaldir, illegal değildir.