bugün

arkadaşının doğum gününde herkes bira, votka ve bunun gibi şeyler içerken bir anda etrafı sessizliğe gömecek şekilde "rakı" diyen adamdır. yemin ediyorum yaşadım ben bu anı. az konuşmasıyla ve ağır başlılığıyla bilinen bir genç bunu yapan. ulan biz bilmiyor muyuz rakı içmeyi de sen orda oturmuş artistlik yapıyorsun. o böbürlenerek söylediğin güzelim içkiye yaptığın ayıp değil mi. öyle ortamda, bi tane bile meze olmadan içilir mi o içkilerin kralı. "baba rakı söylemişin" diyenlere verdiği cevaba bak cengaverin: "rakı içerim ben abi". ağır abi ya ondan. efendim sonuç olarak aradaki mesafenin korunması gereken heriftir bu. prensipleri olan adamı oynamayı sever.
(bkz: dogum gunu partisinde raki icen ikinci adam) *
(bkz: tek adam)
(bkz: ikinci adam)
karizmatik desen değil kıro desen değil ayrık adam hiç değil, acayip bir adamdır. fersah fersah uzaklaşıp tiksinmrk gerekir bu adamdan.
o çılgın suskunluğun içierisinde ayağa kalkıp tokalaşarak tebrik edilesi adamdır. sevmez o öyle zaten yaşş günü falan.
kesinlikle iyi bir gözlemdir, evet doğrudur her doğum günü partisinde rakıyla olmasa da bir şekilde onun türevi içkilerle ortamda daha ağırbaşlı olan insanlar mevcuttur.
dogum gunu cocugunun dedesı olabılıtesı yukselitesi gerceklestirilebilitesi mümkünelitesi hedelitesinin hödösü.
eşlik etmek istediğim adamdır kendisi. mezeler benden.
kendi dogumgünü oldugunu varsaydıgımızda yaslandıgı icin efkarlanan bünye olabilir.