bugün

Türk Televizyonları tarihine geçen efsane kavgadır. 32.Gün programının da en efsane kavgasıdır.
Oha lan! Perinçek adama dümdüz küfrediyor, bir şey olmuyor da sen abdülhamid'i savundun deyince ertuğrul köpürüyor. Solcular için abdülhamid'i savunmak sen onun bunun çocuğusun denmekten bile daha kötü bir şey demekki.
doğu perinçek: alçak, puşt !
Ertuğrul kürkçü: ?

doğu perinçek: abdülhamid'i ve Menderes'i savunmadın mı ?
Ertuğrul kürkçü: savunmadıııım. ahlaksız herif ! çıkarıp göster.
Yemin ediyorum mükemmel bir kavgadır. işte solu bir araya toplayınca bu olur. Bunlar tutsalar birbirlerini öpecekler aq, sağcılara gene iyi davranıyorlarmış onu anladım.
bu tartışmada abd emperyalisti değilim diyen ertuğrul kürkçü hdp milletvekili oldu. yani abd'nin silah ve para yardımını açık açık yaptığı örgütün partisinde vekillik yapıyor.
"doğu sakin ol da konuşalım doğu, hep yaptığın provokatörlüğü bu gün yapma bari."
Türkiye solunun naifliğine bayılıyorum adamlar yan yana bir birlerine hakaret ediyorlar ama aksiyon yok bu tartışmayı sağcılar yapsa kan çıkmıştı orda. sol medeniyettir.
sen abdülhamid'i savundun repliği ile unutulmaz kavgalar arasına girmiştir. bir de hugo'nun ayranını dökmek isteyen çocukla tolga abi kavgası efsanesi vardır.

(bkz: efsane televizyon kavgaları)
Dogu perincegin hafizlardan hic silinmyecek olan ettgi hakarete ne demeli

"Alçak puşt.
görsel
doğu dönençek ile ertuğrul kürtçünün kahkaha attıran tartışması. türk solunun pardon kürt solunun ne kepaze bir şey olduğunu bir kez daha göstermiştir. perinçek'in "alçak, puşt!" demesi karında ağrıya sebep olur.
perinçek,terör örgütü pkk ile kol kola gezmiş vatan haini.

kürkçü, tam bağımsız türkiye mücadelesi veren 11 dava arkadaşını satmış bir kaypak.

uluer,dev sol'dan hdp' ye geçen ve yaşamını yitiren bir başka şahıs.

nasıl bir araya getirdiniz anlamış değilim.
herşeyi başlatan abdülhamid galiba.