bugün

bu tür oyunlardan hoşlananların en sevdiği oyunlardır kendileri.benim gibi 250 den fazla oyun bitirmiş biri için bu tarz epik oyunların 4 lideridir ve bana göre pop içlerinde en iyisidir epik bilgisayar oyunlarıyla aram iyidir ama popu bitirmedim diyen biri varsa kesinlikle yalan söylüyordur çünkü pop epik oyunların değil bütün oyunların kralıdır.bitirdikten 6 ay sonra bile kafanızdan çıkmaz. warrior within aralarında en iyisidir.oyunun büyük bölümü tuzaklarla ve akrobatik hareketlerle doludur canavar kesmek 2. plandadır bos sayısı azdır parmaklarından çok zekanı kullanman gerekir
gelelim canavar ve boss kesmek isteyenlere dmc (devil may cry) oyunda neredeyse her bölümün sonunda bir bos var her bosu kesmek için ayrı bir taktik kullanman lazım bosslar bir harika oyun canavar kaynıyo ve onları kesmek için kullandığın kombolar sana ayrı bir zevk verir kılıçlar canavarlar ve sen havalarda uçarsınız anlatılmaz yaşanır içlerinde en iyisi dmc 3 tür bana göre ve anketlere göre üstelik pc versiyonu da çıktı
gelelim gow ve assasins creede bu ikisi yukarıdaki ikisi ile kıyaslanacak kadar efsane değillerdir ama gow efektleri ac ise kaplamaları ile dikkat çeker gowun efektleri sayesinde bir oynanabilitesi var ama ac bitirmek bir bunalımdır. gow 3 ac 2 güzeldir
popun diğerlerinin eline vereceği karşılaştırmadır.