bugün

dişlerini sevmeyen insandır.
bu yazıdan sonra minenin namusunu kurtarmaya gidiyorum gençler sağlıcakla kalın.
üşengeç olabilir, ne var bunda ?*
tamam sağlığa zararı var ama .. insanın gözlerinden uyku akarken dişiyle uğraşası gelmeyebiliyor.
ne çok kötülediniz kendimden soğudum.*
öğrenci olabilir. fazla bir şey yemediği için dişlerinin kirlenmediğini düşünebilir.
sabah kalktığında ağzı bir toplu mezar gibi kokacak olan kişidir. birkaç dakikasını ayırmasının karşılığında dişçileri sadece televizyonlarda görmesi mümkündür.
sabah fırçaladığı için o ona yeter, içi rahattır.
dişlerinin temizliyinden daha büyük sorunları olan insandır.
pis bir ağız kokusuyla uyanmaktan rahatsız olmayan insan modeli.
sabah yanına yaklaşılmayacak olan insandır.

(bkz: ağzı peynir suyu gibi kokan insan)
deterjan yutmuş gibi yatmak istemeyen insandır. elmalı ya da çikolatalı macun önerilmelidir.
Hepimiz bazı günler bu grubun elemanları oluruz.
lağım gibi bir ağızla uyanmaktır. dişin yüzeyi de böyle pıtır pıtır olmuştur. leştir o leş.
Sensodyn. sanıyoruz ki yazımı böyle değil ancak pahalı bir diş macununuz varsa kesinlikle her gece fırçalarsınız.
Hele bir de sigara içiyorsa evlere şenlik.
disleri full altin kaplatmis kafasi rahat insandir.
Turkiye de normal olan insandir. Turk insaninda dis fircalama aliskanligi yok ki...
Utandırdınız gençler kalktım fırçaladım.
ister fırçalarım ister fırçalamam amk kime ne... gelip hoh yapıp koklasana diyorum sanki pezevenge. üşengeç insandır ayrıca.
Her ne kadar yorgun da olsam, başımı yastığa da gömsem mutlaka kalkar fırçalarım.

Dişçide öyle acılar çektim ki, yapılmadık müdahale, çekmediğim acı kalmadı. Götüm yemiyor artık.
tek yatıyosanız normaldir. olm 16 liraya alıyosun bi ay gidiyo sabah fırçala çık işte daha ne.
Önce kendine, sonra yanında yatana saygı duymayan insandır.
(bkz: ben)
Ağzında milyonlarca bakteriyle uyumayı seçmiştir.
Bize nedir, kendi bilirdir.
Yapış yapış, kokulu kokulu uyusun!
Öööğğkkk!
Ağızdaki bakterilere felekten bir gece yaşatan eylem.