bugün

Diyarbakır ilinde yaşayan, o yörede hayatını idame eden kişiler için kullanılan terimdir.
ciğer sevmeyenini, ahmet kaya dinlmeyenini görmedim. harbi insanlardır genelde.
baş tacıdır.
Sizin ben aminiza koyim vatan hainleri teroristler.
Ömer Laçiner: "Devletin şiddetine tepki PKK'ya duyulan tepkinin ötesine geçti"
halkının %90 ı PKKlıdır. ama içinde vatan bayrak Mücadelesi yapan adamlar, yiğitler halen vardır. Diyarbakır da bizimdir.
iş için 1 haftalığına gitmişliğim vardır bundan 1 yıl önce. 1 Haftada gördüğüm şeyneredeyse tüm halkının kendini pkknın bir parçası olarak gördüğüdür. Kendilerini sözde kürdistan'ın başkentinde yaşıyor saymaktadırlar. Ayrıca hiç bir şekilde Türkiye Cumhuriyeti devletine bağlılıkları yoktur.

işin kısacası Türkiye'ye en ufak bir saldırı olsa hemen hepsi arkadan vuracak kapasitedir. Terörist destekçileridir. Bir bakkaldan sigara ve cips alırken adamın bana düşman gibi bakmasıda şaşırtmamıştır şahsımı.
adam gibi adam olanı vardır aralarında.
her 10 kisiden 9 unun pkk sempatizani oldugu bi sehir. Kizlari 2 yuzludur. Guzel kizlari yok degildir ama guzel cirkin fark etmeksizin bu kizlarin hepsi iki yuzlu ve ukaladir. Cok guzel bi kiz bile olsa yanlarina kel kıl yumagi gobekli erkekler alirlar. Diyarbakirli erkeklere guven olmaz onlara guvenip bi sirrinizi veya baska biseyinizi emanet etmeyin. Cok sıkı fıkı arkadasliklar kurmayin ansizin yari yolda kalabilirsiniz.
çorumlu olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu...
içlerinde iyileri mutlaka vardır. kutlu doğum kutlamalarına onbinler katılmıştır. o memlekette iyi insanlarla tanışıklığımız olmuştur. sözlüktekilerin (iyilerini tenzih ederim) çoğu beş kuruş etmez.
Lan daha hala sikik sikik korodönöz çok rererö, dövlöt onlara bahir bize bokmir diye konuşan it yavrularına sahip bir şey topluluğu.

Ulan dışarıdan yabancı bir uzman getirin, bir Karadeniz i bir doğu yu inceletin. Devlet hangi bölgeye daha çok yatırım getirmiş görün.

Not; bunların halk savaşçısı dediği çomarlar, kaçacak yer kalmayınca teslim olup pişmanım der, sonra en ufak fırsatta masum insanları bombalamaya kalkar.
güncel Önemli Başlıklar