bugün

Amed halkının çekirdek citleye citleye izlediği komedi.

Körkõk törktör törk kölöcök
100 yıllık tarihe sahip olup uzun hasanın başkenti türkmen şehri diyarbekire amed demek kadar komik değildir.
offf ne ayar ama. çok pis sinirlendik. çok üzülüyorum keko diyabakır'a gidemediğim için. dresden'e, chemnitz'e, leipzig'e, münih'e, budapeşte'ye gittim. ama hiçbiri bir diyarbakır değil. o bilimsel, o sanatsal ortam. de mi acayip eksik kaldım şu an... yani konunun bir ucu da aslında diyarbakır'a gidip gitmemenin ne kadar önemi olduğu. ne var diyarbakır'da: bol miktarda müze ve kütüphane kundaklayan, 1950 yılında kent olgusu ile tanışmış vahşi bir topluluk. öyle ki insanları kentine sokmamakla övünüyor. haliyle modern bir insan diyarbakır'a gitme nedeni haliyle kültür, sanat ve medeniyet olmaz. doğa desen o da yok.

diyarbakır'a biz değil, götünü istanbul'a, izmir'e, aydın'a yayıp oradan kürdistan isteyen tek kaşlı hayvanlar gidecek, medeni bey.
Altı kişilik türk kahramanı ile çöken iddia.
Hiç devlet kuramayıp başkasının şehirlerinin ismini değiştiren halkların ortak çocuklarınca dillendirilen iddia.

görsel

(bkz: Biji serok obama)
bir ayn el araba gitmeyip burada polise saldırıp sonra ışid e direndik deyip büyük ülkelerin ışid i bombalamasıyla zaferi kendilerinin kazandığı havasına bürünme zavallılığı değildir.
bir balıkesirli olarak bu yaz gidiyorum hayırlısıyla*.
http://m.youtube.com/watch?v=HlpvvCx7LbE
bence zaten gidilmemeli, uzaktan füzeyle vurulmalı önce. kanalizasyona neden girelim amk. önce temizlemek gerek.
Türk düşmanı system of a down a hayran olup türk ırkçılığı yapanlar gelebilir. Beyinsizlere kimse bir şey yapmaz burda.