bugün

bugün saat 12:00'de taksimde olacak ülkü ocaklıların twitter etiketi. dün söylemişdim ülkü ocaklılar orda olursa oranın kimyası değişir diye. allah yardımcınız olsun yiğit bozkurtlar. ve sen kaçacak delik ara rte.
olursa ortalığın amına koyulacaktır.
(bkz: tutuşan götlerden yükselen kesif yanık kokusu)
Ülkücü hareket hiç kimseyle ele ele değil kendi başına bir başkaldırıdır ! Tanrı Türkü korusun! Ülkücü hareket o parka fidan dikmeye gidiyor. Gerekirse can verilir kan verilir ama o fidanlar o parka dikilir bu böyle biline ne demiştim TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSiN AMiN !
hepimiz ülkücüyüz ve orda olmamız gerekiyor. biz böyle ülkücüyüz isteyen bizden olmasın. her ülkücünün şerefsizin şerefsizliğini ifşa etmesi gibi bir inancı,imanı ve amentüsü olmalıdır. olmayana sözümüz yok. ama bizede kimsenin sözü olmasın.ha memleketimin bir karış toprağı ha ağacındaki bir yaprağı. bizim için farkı yok. kimseyede tercihinden dolayı birşey demiyoruz. ama biz oraya şerefsizlerin şerefsizliğini ifşa etmek için gidiyoruz.
mesele ağaçlar değil hükümetin her istediğini meşru görmesi ve icraate geçmesi. bugün birlik günüdür oradakilerin kim olduğu ne olduğu önemli değildir. madem onlarla birlik olmak istemiyorsun git başı sen çek. biz ülkücüler istiklaldekilere destek vermeliyiz bu bizim görevimiz!
göztepe , karşıyaka , ultraslan , gfb , texas derken ülkücülerinde gelmesiyle 3.dünya savaşı çıkacaktır.
Helal bozkurtlar helal birlikte kurtarılacak bu topraklar..
işte güç birliği budur. Taksim'den akp polisi gidecek, halk değil. Ülkücüler ve vatanını seven herkes güç birliğiyle tayyip diktatörünü kaçıracağız.
abdullah öcalan'a karı yollayanların destekçisi millete pkk'lı deyip seçim öncesi iftiralarla kasetlerle sırtından vurduğu ülkücülerden medet umması ne komik...

daha da komiği pkk'lı onlar yürümeyin onlarla diyenlerin de kürt olması...

açılım açılım diye kendinizi yırtıyordunuz yavşaklar ne zaman döndünüz?

hesap vereceksiniz...
ülkü ocaklarının sloganı. ben utandım bu slogandan. kızılyıldız ve orak çekiç'in yanına 3 hilal'i koyacaklar ironiye gel.
bozkurtları ne biber gazı ne de şerefsiz polis jopu durdurabilir. götünüz yiyorsa gerçek mermi kullanın, ama bozkurda şerefsizin mermisi işlemez.
Yoldaşlar ve ülkücüler gezi parki için değil de bu ülkenin gelişmesi için daha önce böle yanyana olsalardı bugun çok daha güzel bir ülkede yaşıyor olurduk diye düşündüren cümle. Terörü bitircez gelin deyince götün götün kaçanlar sosyete eyleminde birleşmis ya la.
bahçelinin bahsettiği sırası gelen gündür, şimdi anladınız mı o söz bursa'da söylendiğinde çıkan yusuf seslerini. hala dahi yok ülkenin gelişmesi için yan yana dursalarmış,yok orak çekiç muhabbetiymiş. ömrü boyunca ocak ve teşkilat kapısından içeri adımını atmamış ama onlarla berabermiş gibi görünen badem bıyıkların altına sıcmasına neden olmuş bozkurtların taksim'e gidişi. esas bu memlekete yaptıklarınızın hesabını sormaya biz geliyoruz. 1 saat sonra orda görüşürüz.
henüz milletvekilleri ve asıl mhp grubunun meydana ulaşmadığı eylem. erken davranan heyecanlı gruplar ise alana inmiş durumda.

http://video.cnnturk.com/...cu-gruba-polis-mudahalesi

25. saniyede görünen ablamızın ellerinden öpüyorum *
mhp ve ülkücüler kendi doğruları için taksimde olacaktır...orada sözde protestocu vatan hainleri yanımızdan bile geçmesin.
yalan olmuştur.

sözlük yazarlarının bu kadar gaza gelmesinden sonra devlet bahçeli nin açıklaması: MHP'nin hiçbir ferdi bu tür eylemlerin içinde olmamıştır. Bütün arkadaşlarımızdan bu tür eylemlere katılmamaları için hassasiyet göstermeleri istenmiştir. Ancak Başbakan Erdoğan'ın birtakım muhalefeti sayarken eylemlerin içerisinde Milliyetçi Hareket Partisini de gösterme gibi bir yalan ve iftiraya devam etmektedir. Şimdi soruyorum: Barış görüşmelerinde müzakereci olarak kabul ettiğiniz, imralı'ya gönderip getirttiğiniz, sonra da ondan aldığınız bilgilerle barış sürecini yönlendirdiğiniz insanları şimdi işbirlikçisi olarak unutup, hasım olarak görüp, yanına Milliyetçi Hareket Partisini ilave etmek bir utanmazlıktır. Siyasi iktidar ve yandaşları bundan vazgeçmelidir.

http://gundem.bugun.com.t...-vazgecmeli-haberi/648898

bu arada bu 23. entry kimse silmesin. utanması gereken siz değilsiniz. sizin güvendiğiniz kişiler!
Milletin beklentisi yerine siyasal hırslarının peşinden gidenler.
tarih bahçeli'yi haklı çıkaracaktır, bozkurtların hiç bir oyunun, pisliğin içine girmesine izin vermemiştir.
güncel Önemli Başlıklar