bugün

dinlilerin boş konuşması kadar can sıkmaz.
kendilerinden fazla boş konuşan kimse olmadığını da bilmezler üstelik. hep aynı lak lak düşer o filthy ağızlarindan. sigindiklari cati ise sasirmayin ki bilimdir. oysa bilimin sunduğu şeyleri aaa ooww yeaaa mahiyetinde kabul etmekten başka bir kabiliyetleri yoktur; ne bilime katkilari vardir ne de dayatilanlari kanitlama yetileri. dünya bilmem ne geoiddir denildiginde kabul etmeleri garip değilse atıyorum üç beş yil sonra dünya aslinda dört boyutlu küboit denildiginde de aaa kamoon meenn supermis demeleri de garip degildir. garip olan varoluşlarinin tam bir sartre edasıyla özden önce geldigini iddia etmeleridir efem. ek olarak din uydurmadir dostum, kanıtın nerede diyerek ehöhömlüklerini bir ama son olmayan kez daha ifşa edeceklerdir.
konuşabildikleri tek yer sosyal medya olduğu içindir. Sokakta ateistim desem öldürülürüm, tecavüze uğrarım, işimden atılırım vs vs. Bu ülke bu konuma geldi artık şaşırmam yani. O yüzden burda konuşuyoruz.

edit: şurda bile küfür eden müslümallar var. Ben nah çıkar söylerim ateistim diye. Daha çok beklersiniz kafamın kesilmesini.
Pismanlik ve sucluluk duygusundan, Kendilerini rahatlatma cabasindandir.
çünki kendileri de biliyor götlerine girecek kazığı ahirette.

minareyi çalıyorlar ama kılıf için bakınız sosyal medya.

toplumun ortasında çıkıp ateistim ulan diyemiyorsan inandığın değerlerin ne önemi var ki, yaşamanın ne anlamı var amk?

diyememezliklerini de gericiliğimize bağlıyorlar ulan göt oğlanları taksimin ortasında birbirinizi yalarken gidip sizi öldürdük mü?

maksat neye inanıyorsan onu yaşamak, yaşadığına bağlısın ama söylemeye cesaretin yok.

söylemeye caseretinin olmadığını da gelip bize doğruymuş gibi anlatmıyor musun çıldırıyorum...
(bkz: sozlukte sevap kasan mu min). cami mi lan burasi. bi bura kaldi cami yapip hacemata got acmadiginiz buraya da mi halleniyosunuz?
(bkz: yaw he he)
(bkz: cevap vermeye üşenmek)
yok ne kadar konuşacağımız da dinci yobazlara soracaktık.

boş bir havlamadır.

ötede otlayın!