bugün

bir kadın olarak, nedenini bulmak oldukça kolay.
dindar erkekte kul mantığı vardır. kendinden güçlü şeyler arar çevresinde. kadının ise aradığı şey güçtür. binlerce yıldır kadın güçlü olanı seçer. ve kendini bir şeylerin altında aciz hisseden bir erkek, çekiciliğini de yitiriverir.

aslında bu kadar kolaydır bunun sebebi.
bir gerçektir.
liseli ateist bebenin bile yapmaktan hicap duyacağı genelleme. dindar erkek kuldur, hımm "kul başına vur ekmeği ağzından al"dır. o halde kul pısırıktır, dindar erkek güçsüzdür, kadınlar çiçektir, ebabil bir kuştur, saka ondan da kuştur. o halde dindar erkek çekici değildir. du hemen sözlüğe başlık açayım da bu tespiti paylaşayım.
a canım benim, agucuk gugucuğum benim, abisinin bir tanesi büyümüş de tespit mi sıçarmış, sözlüklerde başlıklar da mı açarmış.
yanlış bir görüştür kanımca.

dindar erkek sadece allah a kulluk eder ve allah ın büyüklüğünün bilincindedir.

tam tersi durumda ise, allah tan korkmayan fakat insanlara boyun eğen insan modeli vardır ki dindar erkek insanlara boyun eğmez, büyük olan allah tır.
badem bıyık modasının bamya bıyığa dönüşmesine yol açacak bir gelişmedir.
çekicliğini yitirir çünkü kadınlar allah'a değil kendine tapan erkek ister.
bazi kadinlarin-kizlarin kendilerini dunyanin merkezi zannetmeleri ne kadar komik...
dindar bir erkegin ilgilenebilecegi kadin, kendi kriterlerine uygun, dindar bir kadindir.
kendini bulunmaz hint kumasi zannetmene gerek yok dimi ablacim?
bir yakinimla baska bir yakinim geri kafali annelerinin sozlesmesiyle daha cocukken sozlenmisler.
buyuduklerinde kiz gerektiginde mini etek giyen bir kiz, erkek ise dindarligi secen bir erkek oldu.
disaridan onlar hakkinda yorum yapanlar diyor ki; "x (kiz) onu begenmez ki!" ben de diyorum ki; "cunku y (erkek) ona bayilmisti!"
anladin sen onu!