bugün

başbakanın hayalidir. saçmalığın daniskası. bugün din dersi diye seçmeli derslerde hangi çocuk aha çok güzel bugün şunu öğreniyim diyor. çoğu sıkılıyor hemen hemen hepsi ailesi zorunlu olarak bu dersi görüyor. kesinlikle dine karışı değilim. daha sonra şu sorun var modern devletler ateist olur. yani bir dini benimseyemez veya kimseyi din konusunda ayrıcılıklar tanıyamaz. ayrıca bu şekilde zaten dindar bir nesil yetiştiremezsin ki! sen ilk önce halkını eğitte saygılı olmak aklını kullanabilsin. kopyacı zihniyeti terketsin. ama kendi fikirlerin bile böyleyken halk cahillikten kurtulması neredeyse imkansız.

not: şimdi beni yanlış anlayanlara şunuda belirtiyim halk ateist olur demiyorum yani devlet ateist olur. onu dikkatlice anlayın yahu.
hakikati aramamaktır.

hayatı boyunca gerçeklerden uzak duracak bir nesildir.

Ve o nesilin topluma faydası yoktur.
bugün gördüğüm teog eski adıyla sbs de sorulan 20 tane din kültürü ve ahlak bilgisi sorusuyla amacına yönelik eylemler gerceklestiren iktidarın arzusudur.
not: matematik ve fen de de 20 şer soru sorulmus.
(bkz: din kültürü ve ahlak bilgisi)
(bkz: cami)
(bkz: yobaz anne baba)

gibi saçma sapan şeylerle türkiye'de ileride zorla dindar bir nesil yetiştirilmek isteniyor.
dindar nesil yerine dinci cahil bir nesil yetişmesiyle geri tepmiş bir uygulamadır.
altında sorgulamayan algılayamayan düşünmeyen bir gençlik yetiştirmeyi amaçlar. amacına ulaşmış görünüyor
Aymaz bir nesil yetişeceğine dinine düşkün bir nesil yetişsin daha iyi be. Bugün Akp hükümeti dini yasaklasın, yarın dine sahip çıkmazsanız adam değilim.

edit : akp yi sevmeyenler eksilemeye başladı . Gelin mübarekler.
yıllardır avrupanın yapmaya çalıştığı eylemdir.
elhamdülillah vahtizimizi olmuşuz, ortodoks bir ilk okulda eğitim de gördük.
Eee ne de olsa kilise eğitimi dünyanın en iyi eğitim öğretim ve sapkınlık eğilimidir.
Ya da düşündüm de katoliklere daha çok acıdım be.