1. 1.
  türkiye'deki siyasal islamcıların çok "derin" çelişkisi. türkiyedeki din tüccarları dinsiz diye atatürke savaş açarken, işgalci abd ve siyonist israile kucak açarlar. sebebi ise tamamen duygusal olan iktidarlarını korumaktır. (bkz: keriz feneri) (bkz: tamamen duygusal)
  2 -4 ... david addison
 2. 2.
  dincilerin "bize uzak allah'a yakın olmasını" dilememize neden olan durumlardan sadece ve sadece biridir.
  2 -2 ... gore gori chapa tipa rota hey
 3. 3.
  (bkz: gotunden baslik uydurmak)
  2 -2 ... padre
 4. 4.
  abd ve israil'in müslümanların kutsal kitabında lanetlenmiş iki toplum olmalarından dolayı geçersiz olan önerme.

  tevbe suresi ayet 30:

  yahudiler: "üzeyr allah'ın oğludur" dediler. hıristiyanlar da: "isa mesih allah'ın oğludur" dediler. bu, onların ağızlarında geveledikleri sözlerdir. onlar bu sözlerini kendilerinden önceki kafirlerin sözlerine benzetirler. allah bunları kahretsin! nasıl da uyduruyorlar!
  2 -1 ... tu kaka bana
 5. 5.
  (bkz: çıktığı deliğe geri dönmek)

  kimse bunu hakaret olarak algılamasın, işin aslı şudur ki din üzerine oynanan tüm oyunlar dahil olmak üzere hepsinin kaynağı yeşil dolarlardır. dolayısıyla teröristlerden tutunda insanlrın inançlarıyla oynayan tüm kimliklerin amerika ya ve israil e yakın olması kadar doğal bişey olamaz.

  o yüzden bu kişiler çıktığı deliğe geri dönerler, - delik onları tekrar çıkartıp saf inançların üstüne gönderene kadar.
  -2 ... enthusiasm
 6. 6.
  muhafazakarlar tarafından, gerçek mümin denerek, söylediklerine inanılarak %47 oy almış olan akp hükümetinin israil'i 1 numaralı, israil'in ise türkiye'y 2.numaralı stratejik ortağı olarak gördüğünü düşünürsek kanıtlanmış olan önermedir.

  ha tabii ki israil ile ittifak olunmazsa kaybedecek olan türkiye'dir ama, oy verenleri her daim israil'e ve yahudiler'e küfrederken iktidarın yakın ilişkiler içinde olması ancak enderun sevgiler tarafından açıklanabilecek durumdur.

  muhtemel açıklamasına istinaden muhtemelen akpnin islam dini çıkarları için israil ile ilişkiler içinde olduğundan ve golan tepeleri'nin türkiye sayesinde suriye'ye bırakılacağından bahsedecektir.

  lakin golan tepelerini siz bekleyin ben 20 yıl içinde boşaltıcam demiştir israil. 20 yıl içinde şartlar çok değişeceğinden ötürü bu anlaşmanın herhangi bir önemi yoktur. göstermeliktir.
  2 -3 ... beitar jerusalem
 7. 7.
  doğru olduğu söylenebilecek durumdur; zira dinciler dini kendi emelleri doğrultusunda kullanırlar ve bu emeller abd & israil gibi devletlerle birlikteliği de gerektiriyorsa hiç düşünmeden bunu yapacaklardır. ancak gerçek dindarlar için bu durum geçerli değildir; zira gerçek dindarlar islam düşmanlarıyla (gerçi abd ve israil müslüman dostu ülkelerdir *) dost olmazlar, onları sevmezler.
  -1 ... b00k
 8. 8.
  (bkz: B O P)
  -1 ... braveheart
 9. 9.
  fethullah hoca efendinin ihh'yı suçlar tavrıyla bir kez daha gümdeme gelen savdır.
  ... cool cat