bugün

az önce çayımı yudumlayarak entry girerken, gözlerimi kırpmamla beraber birden boşluğa düşer gibi oldum ve sonrasında kendimi bilmediğim bir yerde elimde çay ile dinazorların arasında buldum. her taraf uzun,büyük,geniş ve yapılı dinazorlarla kaplıydı. ne yapacağımı bilemedim. olayın şokundaydım ve birden bir dinazor diğer bir dinazor ile tartışmaya başladılar. asıl ilginç olan tartışmaları değil türkçe konuşup tartışmaları. aralarındaki diyalog şöyleydi;
-bufalo taşağını msnden sileceksin
+silmezsem ne yaparsın.
-izle ve gör
demeye kalmadan dinazor diğer dinazora kafa attı ve diğer dinazor yuvarlandı. yer sallanıyordu ben hala dinazorların konuşmasına ve üstelik türkçe konuşmasına şaşmış ve hayretler içinde kalmışken bir de üstüne beni dinazor farketti ve bana doğru koşmaya başladı. sanırım markası t-rex idi. ben büyük bir korkuyla ormana, ağaçların olduğu tarafa doğru kaçmaya başladım. koşuyordum koşabildiğim kadar hızlı koşmaya çalışıyordum. dinazorda her adımında daha fazla yaklaşıyordu bana. ve koşarken türkçe küfürler ediyordu bana birden ayağım takıldı ve dinazor benim bacağımı ısırdı. bacağım paramparça olmuştu hatta kopmuştu. üstüne kolumdan ısırdı ve kolumuda kopardı. ben büyük çığlıklar içerisindeydim daha önce yaşamadığım acıları yaşıyordum. diğer dinazorlarda gelmeye başladı ve beni paramparça ettiler cesedimden eser bile kalmamıştı eğer insan öldürme yasağı olsaydı ve dinazorlar hapse atılacak olsalardı bu imkansızdı çünkü hiç bir kalıntı kalmamıştı.

çok geçmeden gözlerimi açtım ve uyandım. ve şöyle söyledim. -bir günde koduğumun yerinde normal bir rüya göreyim çok mu şey istiyorum. der ve yine elini yüzünü yıkamdan sofraya oturur yemeğini yer ve güne başlar.
şuan bunları m.ö dinazorların miğdesinden yazıyorum.
t-rex'e selamlar.
(bkz: jamaican gold)
Sözlük dinci kesiminden alacağı tepki iki rekat namaz kılıp tövbe etmesi yönünde olacaktır. Şahsi fikrim yatmadan önce yemek yememesi yönünde olacaktır.
dinazorların konuşabildiğini fark ettiğinde ilk işi onlarla selfie çekmek olacak olan yazar.
Knight'ta Centaur'a çeken magedir. Yavşaktır.
Üşenmemiş yazmış aq.