bugün

O zaman ışid kafalı birileri de imam olabilir. Diyanet i Atatürk kurdu.
bizim mahalledeki ipneler imamın maaşını verdikleri için adamı bakkala falan gönderirler, işleri bitmez.
bazıları zaten para için din adamı oluyor. yazık kimsede allah sevgisi kalmamış, sırf para için din adamı mı olunur!!!!
Diyanet kapatılsın, Avrupa'daki gibi herkes kendi din adamının maaşını kendi ödesin. Neden nonteistler, deistler, Aleviler, gayrimüslümler(iseviler ve Museviler) imamların maaşlarını ödüyor? Bu düpedüz faşizmdir. Cizye soygunculuğu...
parayı din'e karıştırmamaları kendi rızaları ile çalışmaları gerekiyor. hiç bir şey üretmeden, ekonomiye hiç bir şey katmadan para kazanmak, mümkün ve sürdürülebilir değildir.
din her zaman para etmiştir, edecektir bunu değiştiremeyiz maalesef.. beş para etmez adamlar dünyanın parasını kazanıyor. keşke her şeyin yalan olduğunu anlayabilseler. bir yalanı uzun süre kendinize söylediniz mi hiç? veya bir hikayeyi kendinizin gibi anlattınız mı? yalan artık gerçeğe dönüştü 1500 yıllık bir yalan.......
Her cerrah ateist olmuyormuş demek ki
Benim bildiğim cerrahlar gayet aklı başında, tıp okumuş ve bilimsel şeyleri düşünen insanlar olur. Siz sayın yazar nasıl cerrahsınız.
Ben sadece fikrinin yalnış olduğunu ve yazdığın yazıyı tekrar gözden geçirmeni tavsiye ediyorum.insanların hür iradelerine karışma hakkınız yok.
Din adamlarına laf söyleyince starbucks’a gidilmiyor. Bu sadece kişisel görüş sayın yazar. Hayırdır sen yoksa?
Olmadığına kesin kanıt getiremediğin halde. kesin bir yargıda bulunman enterasan olmuş doğrusu.
Starbucks dan 15 tl lik kahve alacağına fakirlere yardım etmen daha doğru olurdu.insanların inançlarını sorgulayıp din görevlisinin maaşının kesilmesi hiç kusura bakma ama size kalmadı...
Üzgünüm ama olmayan bir yaratıcıya insanları inandıran ve ona kulluk etmeleri için vaaz veren imamlara her ay düzenli maaş verilmesi beni üzüyor. O para ile ülkedeki yoksullara yardım edilse daha güzel olmaz mı?