bugün

lig tv'nin güzel spikeri.

daha güzeli için; minecan beyazadam.

görsel
iflit olduğum "tabii ki de" kalıbını ardı ardına, ısrarla kullanan spiker. sanırım inanılmaz akıcı bir türkçe'ye sahip olduğunu ve kelimelerle oynayabildiğini falan zannediyor. bu satırları okuyordur belki; olmuyor bacım olmuyor. sen kısa ve öz konuş; komplike cümlelere kasma. tabii ki de başarabilirsin bunu..
türkiye' nin en güzel spikeridir. Banu Güven * efsanesini sona erdirecek birisi varsa o da dilara gönder dir.
gönder dilara gönder denilen spikerdir kendisi.. ben daha tanışmadım..
dün ve bugünkü formula 1 maratonunda kendisine hayran kaldığım spiker. çok sevimli tavırları var ayrıca çok akıcı konuşuyor sıkmıyor. başarılarının devamını diliyoruz . ayrıca şöyle bir anısı vardır ;

http://www.milliyet.com.t....2010/1230901/default.htm
ntv spor a transfer olmuş hasret sona ermiştir.
ntvsporda haber sunarak bundan sonra daha da göz önünde olacaktır, sanırım popüleritesin artacagı anlamınada gelir bir bakıma, zaten bundan degilmidir aynı gün en popüler olan Burcu Esmersoy un en başlardaki seksapelligini göstererek ekran karşısına çıkması.
ntvspor'daki ilk günlerinde seyirciyle flört eder gibi haber sunan kadın sunucular akımına karşı bir duruş sergilese de şu sıralarda ekranda sevimli hareketler yaparak dudak bükmeye başlamıştır.
ntvspor'un teni spikeri.

pek bir tatlı.
fb tv'de tanınan spiker.
gönder gelsin dilara.
Kendimi daha fazla tutamıyacam ve itiraf edicem...Sanırım sana aşık oldum *
izlerken ağzımdan sadece "maşallah" kelimesi çıkıyor.
güzel ve başarılı spiker.
ntvspor izleyeceğim diye işe gitmemi engelleyen insan ötesi kişi.

yahu tamam güzel ol ama bu kadarı da fazla yahu. sonra neden kalpten ölüyor bu gençlik neden acaba ?
şu anda Löw ile yaptığı röportajı izliyorum. meğer sırf güzelliğiyle buralara gelmemiş çatır çatır almanca konuşuyor. bir kez daha hayran kaldım, canım benim.
kendisinin güzelliğiyle bir yerlere geldiğini iddia etmek büyük haksızlık olur, kariyerine göz atıldığında bulunduğu noktayı hakettiğini görebilirsiniz.. manken falan değildir gerçi olsa da işini bu kadar iyi yaptıktan sonra farketmezdi, başarılı ve işinin hakkını veren bir spikerdir..güzelliğiyle ilgili konuşulmuş zaten ama bu kadar çekici olmasının başka bir açıklaması olmalı sanki..saç şekli, ten rengi ne bileyim yahu başka birşeyler var çözersem yazarım..
ntvsporu izlememe sebep olan kadın.
sayesinde burcu esmersoy'un o kadar güzel olmadığını öğrendik. bizi tek şimdiye dek kendisine çeken özelliği futboldan anlamasıymış.
(bkz: dilara geldi burcu bitti)
merakla saat 13:00 te ki haber bültenini bekleten şahsiyet. ne olur gel artıkkk .
ne desem bilemediğimi güzeller güzeli insan.
şu anda giydiği kot ile beni benden almış sunucu.

ne demişler bir şeyi dikkatlice bakarsan mutlaka bir kusur bulursun. bu kızda da az önce liverpool maçını sunarkan hadi gerrard ile yırttınız der gibi bir hareket yaptı ki bence kusur değil.

ah ulan neyse...
"açık ara ekranlardaki en güzel yüz" diyesim geliyor. Böyle dersem aynı kanalda çalıştığı daha nüfuzlu güzellerce kendisine kıl kapılabilir diye söyleyemiyorum. Kesinlikle ayağının kaydırılmaması gereken, cidden çok da başarılı sunucu. Tebessümü gerekli yerlerde, gerektiği kadar kullanan, sofradayken doymuş olmana rağmen asla hayır diyemeyeceğiniz sonradan gelen o harika görünüme sahip, leziz mi leziz bir tatlı gibi. ZAten türk erkeği çok fazla erkek gibi takılan, çok çocuksu duran ya da çok fazla neşeli kızları Dilara Gönder tarzı kızları beğendiği gibi beğenmez ve sevmez. Onlarla muhabbet eder, onlarla "erkek gibi kız" diyerek bir yere kadar vakit geçirmekten zevk alır ama aklında hep Dilara gönder gibi bir kadınla evlenme isteği vardır. işte bu kadın da böyle bir kadın. Farkında olmadan geliştirdiği bir de alışkanlık var, programının sonunda ekrana ya da konuğuna bakıp göz kırparak veda ediyor. Mesut Yar'ın göz kırpması ne kadar iticiyse, bu kadının göz kırpması o kadar güzel. Başarılarının devamını diliyorum. Allah sahibine bağışlasın diyesim var, bir kadının birisinin sahipliğindeymiş gibi bir temenni de bulunmak biraz yobazca geliyor. Ne bileyim. Frodo'nun yüzüğü sahiplendiği, o yüzüğü koruduğu kadar içten birisi sahiplensin, üstüne titresin. Bir de mümkünse etek seçiminde balon etek gibi güzelliğini kıran, daha az yakışan tarzda etekler seçmesin.
Off ekrana bu kadar mı yakışır bir insan! o duruş, o bakış, o göz kırpma, o tebessüm, o ses tonu, bilemiyorum yaa. burcu esmersoy'u bile unutturdu bizlere.. bi de senden isteğim olucak hep ntvspor'da ol dilara, hep spor haberleri anlat bize, veda ederken de yine hep göz kırp, burcu gibi macera arama, dans yarışmalarına falan girme...
twitter'da ekledikten sonra twitlerinden izmirli olduğunu öğrendim. anlamıştık zaten o tatlı aksanından.