bugün

muhtemelen kısa bir süre önce yabancı bir dili iyi kötü konuşabilecek kadar öğrenmiş olup başkaca da hatırı sayılır bir meziyeti, yeteneği olmayan, bir ortam, bir tesadüf olsa da engin yabancı dil formasyonumu, eşsiz telaffuzumu kullanma, kanıtlama fırsatı bulsam diye içi içine sığmayan, çoğu vakıada da yabancı dil öğrenmek için harcadığı gayretin yarısını kendi ana dilini doğru ve etkili kullanmak için göstermeyen, gösterme ihtiyacı duymayan çiğ insan.
(bkz: yes ayem)
(bkz: kompleksli insan)
+ altyazılı film izlemek zor olmuyor mu ben takip edemediğimden sıkılıyorum
dbdçiki- yea yabancı dili iyi bildiğimden dolayı ben zaten çok bakmıyorum altyazılara arada göz atıyorum biliyo musun ondan rahatım yanii.
ikide bir başka dilde konuşup :

-ya ben çok dil bildiğimden karışıtırıyorum tabi.

bahanesiyle kendini öven insandır.

-hi!
-hıh?
-ay sorry ya çok language bildiğimden karıştırıyorum.
- (bkz: bi siktir git)
kendisi hakkında ne desem bilmiyorum...

(bkz: stupid)
(bkz: dumm)
(bkz: stupide)
(bkz: idiota)
aynı dili,yarım yamalak bilen iki kişi olduğunda ve olur olmadık yerde konuşmaya çalıştıklarında dahada kalitesini düşüren insanlardır.
+oo yaa man o yaa.. gerçekten orayı freestyle mi takıldın...oo ya man sana puanım 9 kanhka.
(bkz: yes ay em sex)
akşamları 4 farklı dilde iyi geceler deyip o ne demek la sorusunu bekleyen kişi tiplemesidir.
(bkz: gu nay)
(bkz: goten nahen)
(bkz: dobro viçerem)

saygıdeğmez bir insandır. oysa kendini göstermeye çalışmasa ve daha sonra bir şekilde dil bildiği başkaları tarafından öğrenilse, insanlar tarafından daha bi saygıyla karşılanır, takdir edilir.
her cümle sonuna "okey" ekler
genelde teşekkür yerine "mersi" kullanırlar. * * *
taocudur. dombilidir.