bugün

normalde hükümet binası varken, hemen önüne çadır kurup resmi misafirlerini orada kabul etmek.
sith akademesi kurup, önce dünyayı sonrada galaksiyi ele geçirip imparatorluk kurmak ya nolcaktı.
tüm cami minarelerinden fight club soundtracklarını yayınlamak.
Eğitim sistemiyle zırt pırt oynamak.
cehape zamanında diye söze başlayan tüm 1980 ve sonrası doğumluları falakaya yatırırım.
Damadına bakanlık vermek.
cennet hurmasının ülkeye giriş çıkışlarını ekilmesini vs. her şeyi yasaklıyacam aynı şeyi damla sakızı için de yapıcam.
Bu güne kadar beni üzen, ağlamama sebep olan, bana yalanlar söyleyen, aldatan tüm insanları ülkeden sürgün ederdim...
Sana karşı gelen bir adama, adamların tarafından gizli suikast sonucu öldürterek akabinde cenaze törenine katılmak ve ardından şunu eklemek. Rahmetli çok iyi adamdı yav. Evet.
Demokrasinin kökünü kurutmak. Sebebi ise siyasetçilerin alayının kendilerini düşünmesi. Ben milletimiz için çözüm üretirim anam merak etmeyin. bana destek olup yardım edecek kişiler de bulursak oldu bu iş.
dar yolda 3 veya daha kalabalık bir grubun yanyana giderek yolu yaya geçisine kapatmalarını yasaklardım.

artık kızlar teklif edecek. yok artık ilk adımı erkek atsın felan filan bitti o kadar .
Bütün seksi sözlük kızlarını sarayımda çıplak dolastiracagim.

Evet.
Saray yaptırmak uçak almak akrabaları bakan danışman yapmak aklıma bunlar geliyor diktatör olsam bunları yaparım.
görsel
(bkz: kanal istanbul)
sabun fabrikalari acmak.
saçlarını kapkaraya boyatan kart herifleri kerhanede peçeteci olarak mecburi hizmete tabi tutarım.
-eğitim düzeyini düşürmek,

-din okulları açmak,

-yalanlar ortaya çıksa bile inkar etmeye devam etmek,

-dini sözlerle bana tapan kitleyi elimde tutmak,

-araplara ülkenin kapısını açmak,

-arap bir kadınla evlenerek araplara şirin görünmek,

-millete vergi üzerine vergi getirerek küçük küçük sikmek,

-milletin sikeceğini anlayınca vergiyi biraz azaltmak,

-hayal bir araba satın alıp milleti keklemek
görsel
Söyleriz ama tutuklarlar.
Çünkü diktatörler ifade özgürlüğüne de dikta eder.
dünyadaki tüm çizgi roman koleksiyonlarını toplatmak.
hepsi benim olsun.
Zehir içmek.
sakal bırakıp + kafayı kazıtıp + kara gözlük takanları ohhşşş !
Olmayan üniversite diplomamla yargıtay, danıştay, sayıştay ve anayasa mahkemesi gibi bilumum yüksek mahkemenin başkanı olurdum. Canım sıkıldığında kendi kendimi görevden azleder sonra yine kendi kendimi seçerdim.

Eksileyen gerizekalının zoruna gitmiş demek. Tam da böyle değil mi türkiye'nin hali? Gerçekler acıdır. Acıttı mı yavrum?
cami açmak dahaçok cami açmak en çok camiyi açmak çevremdeki güvendiğim insanları güvenli bir meclis oluşturup kukla hükümet yapmak.