bugün

giren çıkan erkek arılar belli değildir. kraliçe arıyı sikip öldürürseniz kovan tekil hitleri düşecektir.

şaka maka amı olanın nick altı fena prim yapıyor, am mı taktırsak ne yapsak mk.
yazan kim? sözlükte ki erkek yazarlar.

şikayet eden? yine onlar.

hem bu algı sadece kadın olduğu için nickaltı almayan, yazarak bunu sağlayan insanlara haksızlık.

ayrıca şunu eleştirrken kullanılan üslup midemi bulandırdı.
su götürmez gerçektir.

keşke dünya kadar malım olacağına fındık kadar amım olsaydı.

sözlüğe bi güzellik yapar herkese bi tur bindirirdim. ama şansınıza küsün beyler şuan kol gibi yarrak var. yersen*
abazan bir toplumuz, sadece sözlükte değil heryerde.
(bkz: am biti)tüm sözlükler için geçerlidir.
Erkek yazarlardaki kadın yalakalığı diye açtığım başlıkta da belirttiğim gibi bizim gerizekali hemcinslerimiz bol bol yalaklık yaparak dikkat çekmek içindir. Bu bayanların puanları da çok yüksektir ve hep açık oylama yaparlar yine farkedilmek için.
Yoo. Yalan haber. (bkz: ben)
şu zamana kadar sözlükteyim , nick dahi değiştirdim hiç nick altı girilsin diyede ugraşmadım.

Ayrıca sözlükten bir umuttur diyerek kızlara yazan abazalar , olmaz abicim , sözlükten kız mı düşer.
sadece nick altlarına girip çıkıyorlarsa iyi olan durum.
artık dayanamıyorum yazacağım "dünya kadar malın olacağına fındık kadar amın olsun"

beyler zall ile görüşeceğim bundan sonra sözlüğe girmeden önce herkes bir posta atacak sonra girebilecek. o şekilde olursa biraz daha rahatlarsınız diye düşünüyorum sözlüğe dişi sinek girse hamile kalıyor mk. ne bu yokluk?
inanın ki biz de korkuyoruz.
görsel
Yalnız başlığı anlamak zor oldu dişlerin nick aralarının arı kovanı gibi olması felan. Daha açık yazaymışsınız iyiymiş.