Anlaşılan o ki bir çok kadının muzdarip olduğu konudur. Hayır demezler mi o sevgiliye sen o kadar zaman bi çiçek almıyorsun sen bu tüm ilgini neye ya da kime harcıyorsun . kadınlar ilgi ister sevgi ister. istemez istemez ama her kadın bir gün yine ister. Kısacası abartısız işlem görmemiş bir odundur bu sevgili.
odundur. odunun da kalitesizinden hatta, bir çam odunu filan değil.
kızlara acayip çekici gelen erkektir.

"benim aşkım çok sert yhaaa"
Bahçedeki korkuluğa benzeyen sevgilidir.
parası yoksa eyvallah ama hem parası olup bi çicek bile almıyan odunlar da vardır.
odun olduğunu fazla belli eden sevgilidir.
bildiğin fakirdir.
çiçek alması hediye almasından çook daha az bi ihtimaldir. hediyeyi bi şekilde alırlar da çiçek almaktan nefret ederler nedense.
erkek milleti arasında sevgi, saygı görendir. gerçektir bu!
büyük ihtimalle kadındır. çünkü kadınlar hiçbir halt yapmaya mecbur değildir ilişkilerde, ama erkeğin her romantikliği, yalaklığı yapması gereklidir. eşitlik anlayışınızı seveyim sizin.

edit: bundan 3 sene önce de aynı şeyleri yazmışım lan. kadınlar hala yerinizde sayıyorsunuz haberiniz olsun.
değil hediye bir çiçek alacak parası bile olmayan sevgilidir. zaten yakındır bunun eski sevgili olması ve de depresyona girmesi hakkındır senin len kazma senin nene sevgili filan git kendi halinde platonik takıl arkada...
hediyeden kasıt çiçekle birlikte gelen oyuncak ayıysa ayakları yıkanası şahsiyettir.
çiçek yada hediye bekleyen ama öyle böyle değil bunu illede bekleyen sevgiliye yapılması müsteak harekettir.

kişi kendi kendine düşünmelidir.
ben ki; sevgimi ispatlamak için her defasında yaratıcı yada kımetli şeyler almalı mıyım?
ben ki; sevgimin saflığını güzelliğini anlatabilmek için ille de bir çiçek mi yolmalıyım, dal mı bükmeliyim ?

not: hediye çiçek alınır alınmaz değil ama karşıdaki bunu beklemiyor ise alınır. yoksa verim parasını ne istiyorsan al di mi?

ayrıca manitaya sürekli çiçek alma mevzusu için önemli olabilir
(bkz: gul dalinda guzeldir)

-aşkıııım bana ne aldın?
+kendim geldim canım. üzerime güzel şeyler giydim paket gibi oldum aç bak bakalım içinden ne çıkacak. *
çiçek alınmasını sevmeyen kızlarla tencere-kapak olan kişidir. ikisi de normal değil. *
ayrıldıktan sonra hala seven karsı tarafa bunları kendi soylediği halde yine de sevilen istenen sevgilidir.nasıl yapmıştır ne yapmıştır bilinmez ama cok kotu yapmıştır orası bellidir.
(bkz: ben sana gül almam gülün ömrü az olur)
sevgiyi göstermenin daha gerçekçi yollarını bilen sevgilidir. karşısındakide ne hediye ne çiçek yanımda olsun yeter diyebilen anlayışlı sevgili olmalıdır..
çiçeği hediyeden saymamaktır.
sevgilisini üzen sevgilidir. kız düşünülmediğini hissedecektir.
(bkz: why hi one wyh)
kız tarafıysa, erkek açısından pek bir sorun teşkil etmeyecek sevgili.
(bkz: umudunu kaybedip pes etmek olmaz)
sevgilisine en büyük varlığını, kalbini hediye eden sevgilidir. birazcık da tutumludur tabi. hem çiçeklere yazık değil mi onlar da canlı hıh.
yurdum erkeklerinin büyük bir bölümüdür.
biz hala kalmadı artık canım öyle şeyler diyip kendimizi kandıralım sözlük. izlemiyor musun kadın programlarını?! televizyon bizden gerçekleri ne kadar saklamaya çalışırsa çalışsın aslında salak gibi kendini ele veriyor! ülkesini kendi çevresi, mahalli zekası gibi güllük gülistanlık zanneden milyonlarca insan var! sen hala bana kalkmış yok çiçekti yok hediyeydi almayan sevgili! baban en son ne zaman annene çiçekle geldi bir akşam sözlük, zorla götümüze sokulmuş günler dışında!! yeme beni sabah sabah!
(bkz: olmaz olsun)