bugün

hep istanbul felan, biz istanbulda yaşıyoruz görmüyoruz diğer şehirleri, düşündümde bi ağrı mesela, ığdır, taaa hakkari, karadenizin uç köşeleri felan hiç oralara yaptığı bişey yok. eğitim açısından özellikle, varsa yoksa 20 milyonluk istanbula köprü, metro yapsınlar, e mk bi tek istanbulmu var ülkede? niye kimse bunu hiç dile getirmiyor mk. ben öyle ucra bi şehirde yaşasam derim yani, lan bi istanbulmu var derim yani. ya bi düşünsene bi orda 10 yaşında bi çocuk okula zor gidiyo, bi kerede oraya yapsın yatırım, milyar dolar tutmaz mk, tutsa bile saraydan değerli o insanların canları, ama yapmazlar çünkü nüfusa göre yapıyolar, istanbul anca. burayıda iktiler betondan.
Hayır arkadaş bu biraz belediyelerin suçu. (bkz: genelde çalıyorlar)
(bkz: belediye)
Açıklamış zaten "biz istanbulda yaşıyoruz görmüyoruz"

Küçük ilçelerin ara kavşakları ara toprak yolları bile parkla kilit taşla döşenmiştir bunu atan ancak kendi şehrinden başkasından haberi olmayan palavracıdır, bir edirne ki oy çıkmayacağı kesindir yapılan düzenleme, yol, hızlı tren, onlarca restorasyon chpli belediye değil devlet tarafından yapılmaktadır, ama aynı trakya'nın rekor oy oranı ile chpli babaeskisi çamurda yüzmektedir bilinçsiz belediyecilik sebebi ile daha da iki sene çekecektir,

Nobalım, tercih bu yönde.
Güzel kardeşim iyi yazmışsında pisuvara sıcan adamlara güzellik yapsan ne olcak,git diyarbakıra yap güzelliği,kola otomat makinası koyuyorsun adamlar süngü sokuyor aq,pisuvara sıcan adam var aq bu memlekette,götünü taşa siliyor ya akıl almıyor ya,doğuyu sil at batıya bak,değer bilen kıymet bilene yapılır herşey,15 cocuk yap sonra devlet bize bohmiyir,sizin ben ta aq diyorum faydaları olmadığı gibi hepsi zarar bu memlekete.