bugün

bu gün firatnews te okuduğum über üstü ifade.

göt devletle çatışmaya yetmeyine "abi vurma abi bende türküm abi allah aşkına vurma" nidaları ile kaçacak olan "sivil" görünümlü teröristlerin yeni beyenatı.

--spoiler--
Kent Meclisi Eş Başkanı Mehmet Tunç:(sikicem herkes eş başkan) "Aslında öz yönetim modelini yeni ilan etmedik; 2005 Newrozu'nda bir deklarasyonla halkın kendi kendisini yönetme ilanında bulunmuştuk. Artık Kürt halkı kendi kendisini yönetme kararını almıştı. Kürdistan’da ilan edilen yeni bir sistem değildi, o zaman bir ayağıydı ama geldiğimiz aşamada halkımızın, sivil toplum örgütlerimizin, kurum ve kuruluşlarımızın görüşlerini alarak, Kent Meclisi olarak bu kararı almış bulunmaktayız. Şimdi son dönemde özellikle emniyetin halka yönelik tutumunu ele alalım; DAiŞ, polislerin arasında mı? Kim bunu biliyor? Çeteler var mı? Kim biliyor? Paralel güç var mı? Kimse bilmiyor.

--spoiler--

tankla üzerlerinden geçip sikip attığımızda da "asker abi sizinle husumetimiz yok biz akp yi tanımıyoruz. " diyerek ağlayıp sonra yeni akit düzeyine inmiş ekşide bir kaç maarri * debesi, ardından kanzuk müdahalesi ile bir kaç hdp pkk propogandası ile "sivil halka ateş açan faşist tece" imajı yaratılacak.

ulan bıktık sizden yemin ediyorum.

(bkz: tehcir başlasın!)

körfez savaşında 500 binden fazla kürt iltica etmiş ve sonrasında pkk daha da güçlenmiştir. nasıl geldiyseniz öyle gidin ve huzurumuz yerine gelsin.

not: Abhazya Türküyüm ve aynı zamanda foşik tece vatandaşıyım
prim yapmak için dipnot olarak "türküm" yazanlara da ayrı hastayım.

konumuz bu mu birader? yaz ne yazacaksan siktir git işte.

not: eskimoyum.

ekleme: muhtemelen pkk'nın sol kesime şirin gözükmek için yaptığı bir açıklamadır.

derdin akp ise git onunla savaş, onun binalarını bombala derler adama.

askerin, polisin, okulun, hastanenin suçu günahı ne?
Kim ne derse desin akp erken seçimde en az %45 oy alacak tek başına iktidar da olacak. Millet gözünü açtı ss alın bu yazdığımı seçimden sonra görüşelim.
abicim bu kürtler çok komik..öz yönetim modeli ne la..kürt halkı kendi kendini yönetecekmiş..sanki biz kendi kendimizi yönetiyoruz..uzatmayın hacım..devleti de tanıyacaksın akp yi de...ama en çok milleti..