bugün

Beni mutlu etmesine rağmen düşündüren olaydır.

Keşke odtüye verdiği desteği birazcık, içeri atılan komutanlara verseydi.
zındıkları kendinden geçirmiştir, bahçeliden de medet umuyorsunuz ya, gülsem mi ağlasam mı?
daha düne kadar puskevitine gülüp, akp vagonu dediği devlet Bahçeli'ye söven bilisiz şimdi helal olsun diyor. ben bu yavşaklığı ayakta alkışlarım.

not ilave, ek: şimdi de mhp chp'nin vagonu oldu diyenler çıkacak onlara da bir siktir yollamak istiyorum.
sayın devlet bahçeli'nin sözlerinin çarpıtılması sonucu ortaya çıkan hede... adam ne diyor bir bakın hele "gezi parkı’nda çadır kuran gençlerin çadırlarını sabaha karşı yakarak mı medeniyetten bahsediyorsun…
sözde yol yapmak maksadıyla odtü’ye bayram günü iş makineleriyle baskın yapan sen mi cumhuriyete hizmet etmekten bahsediyorsun?"

adamın - adam gibi adamdır - anlattığı şey gençliğe yapılan baskılardır, zulümlerdir... gençlerin çadırlarının sabaha karşı yakılması, yıkılmasıyla mı medeniyet kuracaksın diyor... tabi anlayana...
devlet bey bişeye tepki verecekse önce bakar. tayyip buna ne diyo diye. tayyip destekliyosa saldırmaya, saldırıyosa desteklemeye başlar.

ama bazı konular da vardır ki tayyiple aynı fikirde olmak zorunda kalır.

(bkz: başörtüsü)
chp' nin oylarının peşindedir.