bugün

1 aydır izliyorum bu işte bir ibnelik olduğunu sezdim. ve kusursuz ilerleyen bir plan.

önce genel af diyip nabız yokladı ak partiden tepki gelince ısrarını yineledi. bu defa recep tayyip erdoğan "kesinlikle gündemimizde yok" dedi bu ak parti ve mhp içinde çatlak oluşturdu.

aradan iki hafta geçti alaattin çakıcıyı ziyaret etti, süleyman soylu çakıcı için "suç örgütü tasvif etmiyoruz" dedi. ve üzerine bahçeli "alaattin çakıcı değerli bir iş adami milliyetçi bir kardeşimiz ülkesine hizmet etmiştir affedilmesi yeridir" dedi. bu defa ak parti tabanı sert yaptı bazı ak partili milletvekilleri "mhp den bir cacık olmaz bunlar milletvekili bile çıkaramaz" demeye başladı.

devlet bahçeli ve ekibi ak parti için hiç çalışmıyor. kongre yok, toplantı yok afiş yok, ülkü ocakları bomboş.

son olarakta sadet partilileri dövdürüp il başkanına "sadeet partisi küçümsenecek kadar küçük bir parti" dedirtti. milleti iyice mhp den soğutup açıktan millet ittifakına kaydırdı.

biz bunları yer miyiz sayın bahçeli. unutma, ak parti mhp yokkende 1. partiydi.
24 hazirandan sonra seçilen mhp vekilleriyle millet ittifakına geçiş yaparlarsa kimse şaşırmasın mk!

Sonra da Bahçeli bizi kandırmış.
filmi çekilmesi gereken yüzyılın olayı olurdu gerçek olsaydı. ama gerçek şu ki devlet bahçeli bu. yapar.
Parlamenter sistem olsaydı bir millet ittifakı + mhp çekebilirdi ama bahsedilen argümanlarla bu zor.

Gargamelin hikmetinden sual sorulmaz ise onu bilmem.

Izlemedeyiz...
görsel
onu bunu bilemem de recep tayyip erdoğan'ın kaybetme ihtimalinin en yüksek olduğu sistemi recep tayyip erdoğan'ın eliyle altın tepside sundurttu devlet bahçeli işe teorik olarak bakarsak.
kendisi ile beraber bitirme planıdır.
en çok merak ettiğim

bunun reyizi,

bana oy veren ama akabeye oy basmayan

münafıktır dedi.

şimdi bu kişi ne yapacak ?

oyu nereye basacak ?

işi zor.