bugün

şu recep ivediği getirseniz şu mk sisteminin başına nabi den iyi iş yapmassa ... oh mis 30 gün devamsızlık(indirebilme kaideside var) lise 3 sözel derslerinde matematiğin ve proje hazırlamanın olmaması+ geçer notun 45 takdirin 80 teşekkürün 65 ten alınması süper ..
hadi derler 45le 50 arasında ne fark var yarram 5 puan da olsa fark 10 la 20 arasında? ohooo nabi bey siktir git çay koy sen yaaa.
sikim gibi sistem sınıf geçer notu 45 devamsızlık 20 olsa mis ama amına k.ydular sistemin oçlar.
teğet geçmiştir. yehuu ilk defa bi seyden yırttım.
victor hugo'nun "bir okul fazla yapın, bir
hapishane eksiltmiş olursunuz." sözünü akıllara getiren durum.
orta öğretim bitmiş ya...

bizim zamanımızda okuldan kaçma hakkı 20 gündü. bir 20 gün de biz rapor alıyorduk, oh mis.

şimdi direk anaya babaya mesaj gidiyor "oğlunuz/kızınız okul turnikelerinden giriş yapmadı" diye.
öğrencileri soğutacak hatta çocuk işçilerin sayısının artacağını gösteren uygulama. kimse iyi olmuş demesin şimdi zamanında hepimiz geç kalmadan, öğreetmenle aynı anda girmekten yok yazıldık. yazık olmayacak mı bu öğrencilere?
zamanında askeri liseye gitmedik sert kuralları var diye. Böyle giderse hiç fark kalmayacak.
hay allah belanı versin meb dedirten lanet uygulama.
abartıdır.
eğitimle bu kadar oynanması yanlış zaten bir de kalkmış 49 alırsan kalırsın 11 gün gelmezsen kalırsın diyorsun.
bu kalma işi, okula gelmediğin vakit kaçırdığın konuları telafi edilmeyecek boyutta olmasından kaynaklı değil mi?
son sınıflar için bir değişiklik yapılsın bari yazıktır, 12. sınıfta kim ders işliyor adam gibi. öğrenmek isteyen kişiyi kim gelme diyor veyahut.
yazık, son sınıflara üzülüyorum.
liselileri üzen olay. kreşli olduğum için bizde böyle bir şey yok. bütün gün oyun oynayıp, uyuyoruz.
herkes devamsızlığa takmış. ulan geçme notu 50 farkında mısınız. 45 alamıyosun yeri geliyor. 50 nasıl alıcaksınız onu düşünün.

edit: şimdi sıçtınız arkadaşlar.
içimizdeki liselileri ortaya çıkarmıştır. 5 zenci arasındaki stoya gibi parlıyorsunuz amk.
sağlık raporu ve sınav notunda başlayacak eli açıklığın habercisidir.
beni teğet geçmeyen hadisedir. son senemi bitirseydim de öyle yapsaydın meb? he canım?