bugün

destek olma işi.

sözlük açısından bakarsak, efendim çok naçizane sevip saydığım arada dizi dizi özel mesajla bağrıma bastığım sen de msn ben diyim skype bağlantımı koparmadığım bir kısım sözlük insanında olmayan yetkinlik. lan var da onu da kendi çıkarları için kullanıyor bu totoşlar.

efendim biri gelip başlığına kendi çapında bir ayar verir. sonra bu aslan parçaları sırayla veren yazara kayar. hay benim güzel lastik dilim. neyse devam. ayar veren yazara öyle bir girerler ki artık verilen kişi pek de önemli değildir o an için. sanki kendilerine verilmiş gibi savunduklarını sayarlar. ha ben yapmıyormuyum yapıyorum o ayrı birşey bugün olsa bugün de yaparım.

ama benim değinmek istediğim konu o değil. şu seri ekşi oylama koalasyonu. yani efendim bir grup insan toplaşmışlar anlaşmışlar ona buna ekşi, kendi gruplarındaki hergeleye artı oy yağdırırken, biz napıyoruz lan birbirimize yazdığımız entrylere bile şukela vermiyoruz. lan iboş sana yazdım. güzel yazdım versene oyu şişşt diğerleri sizde versenize ulan bi seri ekşiciler gibi olamıyonuz lan. yok lan sizde grup bilinci valla billa. olsa olsa ayar, eğlence, hadi len bireyselliği. yerim lan sizi seviyorum.ehaha.