bugün

(#14242038)

yazilmasi gerekenleri yazmistir ayriyeten hosgelmistir.
(#14838678) baş ağrısının seks ile geçeceğini iddia eden hatta tecrübelerine bağlayan yazar.

dediği doğru olsa, sorarlar adama başım ağrıyor bahanesi ile seksten kaçan insanlar o bahaneyi hala ne bok yemeye kullanıyor.

helal olsun.
(#17611036)hakaret eden yazardır, şemdin sakık'ın ağzından yayınlanan sahte andıçla onlarca gazeteci işinden oldu yargılandı, onlarca kişi yine yargılandı şemdin sakık'ın ifadeleriyle sen bilmezsin o zamanlar çocuktun 28 şubat andıç olayı yaz oku öğren sonra gel, o zaman her söylediği doğru tanık olan şemdin sakık şuan nedense pkklı olduğu aklınıza gelmiş hoş gelmiştir.
(#17612986) yukarıda ki engelliye cevabını vermiş yazar.
(#17612986)zavallı ötesi yazardır, mahalle ağzıyla konuşan bilginin zerresi olmayan şahsa ithafen 1991den beri 54761 davada 997 pkk hükümlüsü tanık ve itirafçı olarak müşteki olmuştur.kaynak; adalet bakanlığı teftiş kuruludur.
şemdin sakık ne ilktir ne sondur.

allahtan vatanımızı milletimizi sizden daha çok seviyoruz vatanı da milletide sizin gibi sözde vatanseverlere bırakmıyoruz.
(#17889119) Derbi maç tanımını öğrenmesi gereken yazar. Muhtemelen tembellik yapacaktır onun için:

"aynı şehir içinde varolan 2 ayrı takımın birbirleriyle müsabakaya girişmeleri"
(#17913215) söylediği doğru mu sallamasyon mu bilmem ama umarım sallamasyondur. berbat.
(#14838678). bildiğin abazan. terbiye sınırı da bayaa aşağılardadır.
iyi bir yazardır.
terbiye sınırının aşağıda olmasının bilimsellikle bir alakası yoktur, şu entryle alakası vardır: (#18117725).
(#17897069)(#17898360) (#18117459) (#18117578) gibi entrylerin muhteviyatı ve mantığına istinaden girdiği (#18117725) entrysiyle terbiyesiz konumuna düşürülmeye çalışılan yazardır. mantık sentezi kuramayan öhhmm... arkadaşlar tarafından terbiye sınırları zorlanmaktadır. he terbiyesizlikse aramaya zahmet etmeyin ben göstereyim size bir tane (#18118255)
(#18376899) edit'in kullanımını bilmeyen yazardır.
(#18451335) entry si ile yarmıştır.
hasmet ibriktaroglu nun ikramları'ndan bir parça sunuyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=XxNyt3pChE8
nickaltımda şikeyi örtmeye çalışan yazar.
Sıçtın bari temizle nickaltımı şikesaraylı
sözlüğe gelmemle güzel bie karşılaması bir olan muhterem yazar.
benim adıma bir başlık açıp altına da "bir yazar" yorumunu girerek almanya'daki dayımlara, köydeki akrabalara hatta köyün delisine link gönderip "ulan bakın uludağsözlükte benim adıma entry var" dememe sebep olan sözlük yazarıdır! hayır ağlamıyorum gözüme toz kaçtı taammı.
beyin terk ve koşarak uzaklaşır.

(bkz: #20860723)
bildiğin öte tarafla iş birliği içinde olan ve insanların oraya gitmesi için elinden geleni yapan mübarek insan. hoş adam, üzmeyin la.
kırıcı ve üzücü çıkışından ötürü donuza eklemekten başka çaremin olmadığı yazar. diliyorum bir gün bu çıkışından vazgeçer.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar