bugün

Kuzenim bir ünlünün hayranı. Yabancı biri. Ailede sadece bana söylediği bir şey bu. 18 yaşında. Her gün oglanin resimlerine bakiyor ve agladigini söylüyor. Karşımda kaç kere ağladı Allah bilir. Bu bir hayranlik değil diyor. Onun konustugu dili öğrenmeye çalışıyor her gece. Diyorum daha diliniz tutmuyor napiyosun sen. Bana hep ters bakiyor. Adam sanırım bundan 9 yas falan büyük. Öyleki huyunu değiştirmeye çalışıyor onun icin. Her zaman bana bir gün onunla karsina gelecegim diyor. Bizim ailede tek yakin gencler ikimiziz. Evlerimiz çok yakin bazen bizde kalir. Bir gece benim odada yerde yatiyo bu. Su iccem ayagiyla kalkip kapinin ordan baktım resmine bakip saclarini oksuyordu parmagiyla. Vay aminakoym ikimizde sacma sapan acilar cekiyoruz diyemiyorum. Iki gençte çürüdü bu acıdan ailenin haberi yok. Neyse ben buna dedimki lan bu taninan biri(cokta degil) sevgilisi falan vardir. Bana bir baktı ama nasıl ya bak yolda gidiyoruz utandim resmen şaşırmış mutsuz mutlu bütün duygulari yüzünde gördüm kızın. Bana bir içten dediki yapamaz diye. Sandim evde saklıyor adamı. Bugün bana mesaj atti yakinda onu taniyali 1 sene olacak ama benden haberi yok diye. Ayni benim acıdan anasini satiyim ailede genetik heralde iq seviyemiz mi düşük anlamıyorum. Çıkıp napiyosun amk diyemiyorum. Kiz onun konusu açılınca kalbinden konuşuyo böyle. Ben bele bise görmedim. Şimdi gençler bu kizi bu oğlandan nasıl vazgeçiririm üzülcek belli. Sacma sapan yazmayin allah aşkına kime danisacagimi şaşırdım. Aileye söylesem kızı kapıya koyarlar. Ya da biraksam mi diye düşünüyorum ben kavusamadim kiz belki şanslı çıkar. Nolcak bu kiz
Bi bok anladıysam en adi götüm amk.