bugün

hani derbi derbi almış başını gidiyor sözlükte farkettim. bunu nasıl atladılar merak ettim. evet vardır böyle bir seyirci efendim. yaptığı olay sayesinde bir gol atsaydı fenerbahçe eğer bununla gerçekten övünebilecek miydi? sevinecek miydi iyiki tuttum nasıl gol attık m.na gohim diye. yazıklar olsun beş para etmez seyircidir efendim. orada insan gibi maçı izleyen fenerbahçeli taraftarların bu kişiyi uyarmasını canı gönülden ister ve beklerdim! ayıptır gerçekten ayıp.

(edt): eksi yağmuruna bakılırsa tipik bir fenerlidir efendim. gereksiz bir başlık olmuş.
derbide semih şentürke lazer tutan galatasaray taraftarını eleştirmeyen insanlar tarafından eleştirilerek, taraflı düşünmenin nasıl bir şey olduğunu gözler önüne seren fenerlidir... ancak yaptığı yanlıştır; 'ilk önce o yaptı' şeklinde çocuk gibi bir şekilde sıyrılması mümkün değildir...

http://www.ajansspor.com/resim/semih_lazer_gsmac.jpg

not: west ham united taraftarıyım...
boşuna pil harcamıştır zira leo franco Atletico Madrid'de yediği saçma sapan golleri Galatasaray'da da yemektedir.Lazere falan gerek yoktur.
''lazerine gurban anam'' diye naralar atmamıza vesile olmuş kimliği gizli ama muhterem zat.
hangi genelevde dogdugunu merak ettiyim zat.
"her fenerli kötü kadın çocuğu değildir ama her kötü kadın çocuğu kesin fenerlidir." sözünün ispatlıyıcısı çocuktur.

edit: olm eksilemeyin lan kendinizi ele veriyosunuz*
ali sami yen'de semih'e lazer tutan orospu çocuğunun akrabasıdır muhakkak, o değil de neden bir tek fenerliler yapıyormuş gibi değerlendiriyor insanlar? geri zekalı olmak lazım böyle düşünmek için.

türk futbolu ve türk taraftarı ortadadır, biz ne ka çirkefsek, siz de o ka çirkefsiniz, biz ne ka temizsek, siz de o ka temizsiniz bebeğim, ok? çaktıın?

edit: unuttum lan dur, o lazer olmasa cimbom 5-0 yenerdi değil mi feneri? tüh aq, haklısınız ya...
(bkz: kara murat benim)
türkiye'de bir ilki gerçekleştiren fenerlidir. yoksa başka takım taraftarları rakip futbolculara lazer tutar mı hiç cık cık.
türktür.
lazerine kurban lazerine lazerine.
lazerine hayran lazerine lazerine.

parçasının armağan edilmesi gereken futbolseverdir (!).
futbolun temizliğine gölge düşürmüş, kınanası insandır, terbiyesizdir.

işte bu gibi adamların örnek alması gereken güzide taraftarlar:

http://www.youtube.com/watch?v=CmQ3mgRB7ks * * * * *
tribün teröristi.

not:fenerliyim ama bu böyle gerzeklerin yaptığını savunacağım anlamına gelmez.