bugün

işi zor olan erkektir. allah sabır versin zor.
candırlar. normal olacağına depresif olsunlar canımızı yesinler.
ergenliktedir.
Muhtemelen annesi de depresiftir.
Eceline susayandır.
depresif kız.. şimdi sizin aklınıza tumblrda siyah beyaz fotoğraflar paylaşan, nescafe-sigara içen, ados dinleyen kızlar geliyor ama bunlar depresif hayatın sonuçları. depresif insan kolay kolay mutlu olmaz, memnun olmaz, yanınızda esrar içmiş gibi boş boş dolaşır, tebessüm etmek bile çok zordur onun için. anormal olan her şeyi marifet sanmayın.
genellikle kısa boylu sevimli kızlar olur, canınızı çok yakarlar bunlar ama sevmesi de ayrı güzeldir bu tip kızları ay kıyamam.
Depresif kızı mutlu etmek çok kolaydır. Çünkü mutluluğa açtır. Ancak şöyle bir sorun var ki depresif bir kız hiçbir erkeği mutlu edemez. Çünkü bir duyguyu paylaşabilmek için o duyguya ihtiyacımız vardır.
depresyondan çıkmasına vesile olan erkektir.
zoru seven erkektir.

(bkz: challenge accepted)
kısır döngüdür:
kız depresiftir -erkek depresif kızdan hoşlanır- depresif kızla çıkar- kız depresyondan çıkar- erkek kızdan hoşlanmaz- erkek kızdan ayrılır- kız gene depresif..
Benimdir. iki depresif birbirini tamamlar.
hoşlanmayı bildiği gibi depresif insanı mutlu etmeyi de bilmesi gereken erkektir.
sağlıklarına %50 ilgiyi çok gören bir toplumda "genelde" depresif olanla işler nasıl yürür bilemem.
bu erkek benimdir. bence olası normal durum. hem ne demişler zıt kutuplar birbirini çeker o zaman neden olmasın.
(bkz: biri depresif mi dedi) bende hoslanırım bu kızlardan ama depresif olmasa da olur yani.
(bkz: nefes alsın yeter)
sen o hatunu düzeltmeye çalışırsın ama uğraştıkça daha çok dibe batarsın bence kes bu hastalıklı düşünceyi ve elinden geldiğince uzak dur ağbi.
Kısacası melankolik kızlardan hoşlanan erkektir. Kendi tercihidir.
Benimdir. Hatun dedigin issiz olur icine kapanik olur fazla konusmaz derin olur. Ben de bogulmak isteyenlerdenim iste o derinlikte.
depresif bir adam da olsan, dışa dönük mutlu da olsan sana dünyayı dar edecek kızla birliktesindir.

depresif insana yardım edilebilir ama birlikte olunamaz.
Benimdir. Bu kadinlarin o icine kapanikligi agirligi sakinligi beni deli ediyor kendimden bir seyler buluyorum onunla ilgilenmek istiyorum vs. Bir gun karsima cik ve hep benimle kal.
acı sevirüm.
bir dilinin aşıladığı erkektir.
hiç haz etmem. vurdum mu ağzının ortasına bayıltırım.
ya ergendir ya da mal. başına dert arıyordur.

karı dediğin pozitif, bıcır bıcır olur.