bugün

ulusal birlik bayramını gazino eğlencesi sanan gerizekalı ya da cumhuriyet düşmanı, vatan haini kansız bünye söylemi.

seç beğen al...
--spoiler--
ak parti hükümetince yapılmayandır. olması gerekendir aynı zamanda. yüzlerce insan depremde ölmüş iken ve belki de yüzlercesi de hala enkaz altındayken bir devletin bayram kutlaması saçmalıktır. ülkelerde yas bile ilan edilirken siz hala gelip bayram neden kutlamıyor bu devlet diyorsunuz. böyle bir saçmalık mı olur.
--spoiler--

dansöz çıkarıp oynatacağız sanki. cumhuriyeti kazanmak için kaç şehit verdi bu vatan biliyor muyuz türk milleti olarak acaba? ben böyle bir terbiyesizlik görmedim. bu hükümetin yaptığı terbiyesizliği asla hiçbir yerde görmedim.
zoraki kutladıkları bir bayram, bu yıl kutlanmıyorsa, şüphelenmek için çok fazla neden vardır.
bu yılki cumhuriyet resepsiyonunu iptal eden anlayışın, hürriyet gazetesinin resepsiyonunda boy göstermesiyle, perhizde lahana turşularını lüp lüp götürmesidir.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/19093766.asp
ancak ülkenin bayram kutlamakla ayakta kaldığını sanan gerizekalıların yapacağı eylemdir.
her sene bir bahaneyle kutlanmayan bayramdır. bu senede deprem bahanesiyle iptal olmuştur.
o zaman kurban bayramının da kutlanmaması lazım diyerek cevap verilecek başlık.
29 ekim davulla zurnayla kutlanmıyor arkadaşım. arkadaşım dediğime bakma lafın gelişi.
29 ekim bayramında resmi törenler olur, misket havaları, göbek atmalar falan olmaz. istiklal marşı söylemenin, şiirler okumanın, saygı duruşunda bulunmanın, ya da türk bayraklarını sallamanın kime ne zararı olabilir ki?