bugün

laftan anlamıyor ancak küfürden anlayacağı açık aşağılık yaratıktır.
insan denizi kirletmek için çaba sarf eden tek akıllı varlık. üstelik de alıngan.

bu güzelliğe kıyılmaz. yalnızca tadı çıkarılır.
http://www.turmepa.org.tr/icerik.aspx?id=685
(bkz: denizdeki boku dal parçası zannedip ele almak) kadar insanı sinirlendirmez.
Marpol (deniz kirliliği önleme Antlaşması)nasılsın göre suç işleyen kişidir. Yaşama sen öle, bit
Tam olarak açmak istediğim başlığın olması beni sevindirdi. Az önce izlediğim haberdeki balinanın ölümüne sebep olmuş oruspu çocuğudur.

Ulan hayvanın karnından 30 poşet çıkmış. Sen burdan atıyosun. Geniş geniş abi nolcak ya diyosun. O hayvan orda ölüyor lan yaratık.
Küfür yemeyi hak edendir.
yaklaşık sekiz bin lira ceza ödeyecektir. 158 i arayın hemen.
kesin izmirlidir. Belediye çöp kovası koymadığı için hiç bir yere kendince bir çözüm geliştirmiştir. Doğru değildir.

Ulan izbanda dakka başı çöpünüz yere atmayın diye anans yapacağınıza gara, gemiye kolay ulaşılacak yerler çöp kutusu koyun. Sigara için küllük kouyorsunuz ama onun bile altında çöp atacağınız hazne yok.

Edit : Neden beni eksiliyorsunuz anlamadım. Ben mi koymadım çöp kovasını ? Gidin belediye başkanını eksileyin.
Amaçsız cahil.
gelecekten gelmiş seri katile benzer. dünyayı yaşanamayacak bir yer yapmayı hedefliyordur. üreme ve yayılma politikasını desteklemiyordur. kaçırdığı nokta ise insanoğludan ziyade işlediği suçun dünyaya karşı olması.
denizler bizim gözlerimiz gönlümüzdür,
çer çöp atılamaz gelecek nesile temiz bırakılmalıdır.
çünkü denizler insanlığın rızkı ve de yarınlarımızdır.
Tatile gittiğinde denizde çöp görse tepki verir ama kendisi başka yerde bunu yapmaktan geri kalmaz.
Umuma açık yerde küfreden, arabanın camından dışarı pet şişe atan, balkondan yada camdan çöplerini fırlatan kişiyle kardeştir...
ç_m_r boşlukları siz doldurun.