bugün

Adam sabah akşam türkiye karşıtı haberler, türkiye aleyhine çoğu zaman asılsız iddialarla yazılar yazan birini serbest bırakmakdir. Ha böyle anti türkiye yazıları yazması suçmudur bence suç değildir, büyük ülke dediğin böyle adamları kaale almaz, siklemezsen zaten sonunda geri çekilir. Ama madem bu adamı ciddiye aldın böyle kritik günde mi geri gönderecektin tam afrin operasyonu yapılırken resmen gel beni sık diyosun afedersin. Zaten alman medyası dünya haber ajanslarıyla bağlantılı her gün onlara afrin hakkında ne tür asılsız haberler servis edecek. Şahsen türkiye dışına çıkanlar artık ben falangaz vatandaşıyım desin daha iyi, türk demeye korkarım ben artik.
AKPlilerin ruhsal sağlığını bozacak olaylardan biri daha, Son zamanlarda bunların sayısı artmaya başladı.

Reisinizin zamanında bu adam için söylediklerinizi hatırlayın. Hadi o politikacı yanar dönerliği normaldir sizin yüzünüze bakar; ama o konuştukça kendinizden geçen sizler: Siz kendi yüzünüze nasıl bakacaksınız?
siyaset gereği tutuklanmıştı, siyaset gereği salıverildi.
"kadının fendi akp´yi yendi!"!!
almanya ile ilişkilerin normalleştirilmesi için almanya bu şahsın serbest kalmasını şart koşuyordu. demek ki almanlar o kadar da bizim harika ekonomizi kıskanmıyormuş. yapın dediler ve dediklerini de yaptırttılar.
merkel teyze beni de bırak !..
kapitülasyondur.

aynen adada tutuklananların schröder sucukçu muhasebecisi'ni ziyaret ve tehdit eder etmez salıverilmesi gibi, bu da merkel'in zyaretine müteakiben salıverildi.

hatırlarsanız schröder'in ziyareti esnasında alman bankalarının kredileri kestiği balonu uçurulmuş, tutuklananların alayı salıverilmişti.

o olayda bir de şöyle bir komiklik vardı: tutuklananlar arasında türk vatandaşı olanlara yurt dışı çıkış yasağı getirilmiş fakat anında topuklayacakları kesin olan -ki öyle yaptılar- yabancılara getirilmemişti. dava sürüyor da yabancılar kaçtılar, kimi yargılayacaksın? tabi ki türk vatandaşlarını...

deniz yücel olayında da aynısı oldu. yahu herif 18 yılla yargılanıyor ama çıkış yasağı koymuyorsun! tabi bırakılır bırakılmaz tüydü...

ey osmanlıyı çok özleyen mal sürüsü, gözünüz aydın, osmanlı gerçekten de dirildi!...

hani akp iktidarı "yerli ve milli" idi?
Cok kotu zamanlamadır.
her şeyi nasıl yüzüme gözüme bulaştırır birde sıçar tüy dikerim siyasetinin aptalca sonucu ulan despotluk oynamayı bile beceremiyonuz akkoyunlar.
Sen bu ülkede adalet mi var diyorsun?

Sen bu sözü söyledikten sonra hangi hakla o koltuğu işgal ediyorsun?

görsel