bugün

9. Nesil yazar, hoş gelmiş nesildaş.
(#17709784) güldürmemiş, adeta yarmıştır.
"apartmana girmeden ayakların beş dakika havalandırılmasıyla çözülebilecek durumdur." demesiyle kader ortağım gibi görenen bir yazar.
(#18054241) gibi tespitler ile düşünen adam sıfatına uygun bir kişidir.
(#18132556) doğruları seven yazar.
(#18225019) yaptığı empatiyle yalnız değilim dedirten yazar. saygılar.
yazıyor
yazıyor adam hakkatten yazıyor.
kendi dede ve ninesi hakkında koyun sürüsü ithamını edebilir ama bizim dedelerimiz koyun değildi. hatta o adam edeceği isnadında bulunduğu şahıstan daha adam ve insandılar...
(bkz: bizde göte göt derler)

isterse babam olsun cahilse cahildir.
bizde de ecdadına, dede ninesine saygısı olmayanlara göt derler. hem akılsızın önde gideni hem göt derler. liseli beyinsiz.
Yobazların, geri kafalıların ve cahillerin epey sataşmaya çalıştığı yazar. Umarım geri kafalıları, cahilleri takmadan yazmaya devam eder.
rica ediyorum sahte hesaplarıyla kendi avukatlığını yapmasın zira kimin ne olduğu gayet biliyor herkes...
sahte hesap mı * Kendinizden biliyorsunuz herhalde. Öyle basit numaralara gerek yoktur. *
bu zihniyete karşı öfkesine hakim olamayan yazardır; adam, gök taşı düşerken "allaaahuekbaar" deyip allaha yaranıp cennete gitme derdinde hala.

not: gök taşının 32. saniyede bağıran adamın bir tarafına düştüğü yönünde söylentiler var.

http://banoosh.com/2013/0...i-arabia-and-florida-218/

(bkz: suudi arabistan a göktaşı düşmesi)
insanlar arasında din, dil, ırk ayrımı yapmayan, beynini kullanan-kullanmayan ayrımı yapan kişi.
cambazlığı kimseyi ilgilendirmiyor da hakikaten dengesiz.
(#19367337) kendini komik sanan yazar müsveddesi. eğer lise mezuniyetinden yukarı tahsili varsa ben de hiçbir şey bilmiyorum.
doğruları söylediği için pek hazzedilmeyen yazar.
(#19413537) açtığı başlığı sahiplenmiş, kimseye başka birşey yazdırmamak için elinden geleni yapmış yazardır. (ne yaptığı halen merak konusuur) yazılarından ateizmi benimsediği düşünülür. açtığı başlıklarda söyledikleride mantıklıdır hani. ülkemiz geneli yobazlarının çok sataşacağı yazardır.

sirkten kovulan ip cambazıdır.
(#20027255). çok güzel bir bakış açısı getirmiş. devlet cami yapmayı bırakmalı, anıtkabir ise özelleştirilmeli.
herkes tarafından sevildiğini düşünürken nickaltını okuyup şaşırdığım yazar, eğlenceli yazar, şeker küpü yazar.
an itibariyle eksi yağmuruna tutulmuş masum genç. *
doğuya doğu denilmesinin nedenini islam sanan uluslar arası standartları üstünde mal. Yazar diyemem ben bu adama.
doğuya doğu denilmesinin sebebi geri kalmışlıktır. bu yüzden japonya doğudayken batılı olarak sayılır; latin amerika da doğulu kategorisinde yer alır. doğulu olarak sayılan ülkelerin gelişmemişlik sebebi de çoğunlukla dindir, geri kafalılıktır.

tanım: iki tane blog okuyunca kendine "bilgili" diyen denyoların kendisine yazar demesini beklemeyen yazardır. çok da sikindedir.
Üzgünüm tekrar çaylaklığa döndürüldüm mesaj atamıyorum.