bugün

kimse kusura bakmasın ama düpedüz yavşaklıktır. sonra da yok demokrasi, yok seçilmişlerin hakları, yok seçmen iradesine darbe falan denemez.

demokrasi kimseye pkk itlerine yardım etme, kaynak oluşturma, eylemlerine zemin hazırlama ya da herhangi bir şekilde destek olma hakkı tanımaz. arkasında kaç seçmen olduğu önemli değil. terör terördür.
teröre destek olanı baştan seçime sokmayacaksın.
sonra adama sorarlar -tabii ırkçılıktan gözü dönmemiş mantıklı insanların yaşadığı bir ülkede-
"madem bunlar teröristti niye seçimlere girmeden önceki aylar süren hazırlık ve propaganda döneminde işlem yapmadın da seçimden 3 ay sonra bunlar terörist diye kazanmadığın belediyenin üstüne çöküp yönetimi ele geçirdin?" diye.
ne güzel yöntem ya. belki hdp girmese orada chp kazanacaktı. oysa şimdi akp havadan kondu belediyelere.
olmamış bir şeyi önceden hükme bağlamak güzel yargı. ha kastedilen hdp ve bütün siyasi varyasyonlarının tüm siyasi faaliyetlerini tamamen yok etmekse sonuna kadar desteklerim. onun haricinde partiyi kapatamıyorsan, adamın alnında yazmıyor göreve gelince pkk'ya destek olacağı.
Be allahın malı!
Bu adamlar(!) seçimlere girmeden evel terörist destekçisi oldukları bilinmiyor muydu?
Yoksa çobanınız gene kaldırıldı mı?
Adama sorarlar,
Eğer bu itlerin terörist destekçisi olduğunu biliyorsan niye seçime girmelerine izin verdin,
Yok terörist değillerse, niye şimdi ortalığı ayağa kaldırıyorsun diye!
Sevgili mal kardeşim, hala olanları anlamayacak kadar malsan ki anladığım kadarıyla öylesin, izah edeyim.
Hani o götünü yaladığınız zat var ya, herzaman yaptığı gibi gene kişisel çıkarları için seçim öncesinde bu pkk lıların seçimlere girmesine izin verdi ki, olay olupta kürt oylarını kaybetmesin.
Ne zaman anladı ki kürtlerden buna hayır yok, başladı saldırmaya hukuk mukuk dinlemeden.
Yani mal kardeşim, diyeceğim o ki, sen hukuk var nizam var diye birşeylere karşı çıkanlara tepki vereceğine, kişisel çıkarları için ülkenin, hukuğun mına koyan uzuna ver tepkini..
Tanım : olmayan destektir. Her boku götünüzle anlamayın.
hakaret etmeden derdini anlatamayan tüm mikrobeyinli makra parazitlere duyurulur ki ben hayatımda asla agabeye oy vermedim. yerel dışında asla chp'ye de oy vermem.

bu ikisi bu ülkenin baş belalarıdır. siz anlamazsınız. bana da aktroll yaftası yapıştırmaya kalkanın elini kırarım. adam olun öyle konuşun. adam olamıyorsanız da siktirin gidin.