bugün

bildin lan hödük

evimde kaçak suyla araba yıkayan rizeli bir ayının heykeli var

tüm mahalle her gece tecavüz ediyoruz ibişe.

la kerestelerin müdürü ;

o recebe söyle de

rize meydanın da ; referandumdan önce her gün

patlayan bombaların nasıl da böyle birden bire kesildiğini

bir de

seç-sis i cihazıyla birlikte komple

neden saraya taşıttırmış

yoksa ?

neden ?

neden ?

hadi bakam idiot.
köşeye sıkışınca aglamaya başlamışım puahahhahahahah.

lan senin gibi zeka seviyesi hesaplanamayacak adam mı aglatacak beni idiot, allahtan seçim var da ve de işime geliyor senin gibilerin seviyesine iniyorum. mal yav en ufak bir zeka kırıntısı olmayan entryler. üstüne kendini yılmaz özdil sanıp sürekli paragraf sikertmeler.

muhtemelen evinin sagında solunda hayvan heykelleri ve görselleri olan, ondan türedigini düşünen bir malsın.

parelel hitlersin sen mi benle laf yarışına gireceksin ahahahahha. yazma özürlü önce 500 kelime üstünde bir dagarcıga sahip ol şöyle her konuda yaz ondan sonra gel benimle tartış.

idiot.
tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış.

etme gerzekle muhabbet küstrürsün silme cam kırığıyla kıçını kestirirsin diye boşa dememiş atalarımız...
köşeye sıkınca ağlamaya başladın la hırto.

benim tengirle bir alakam yok.

sahibim de yok.

mardinli pavyoncu tokmakçımda yok

la şorolo.

ağlama.
bir adet tengiric hülagıcunun her entryi kendisine yazılıyormuş algılayıp atladıgı başlık olmuştur.
sana kemik atan var mı? niye havlıyorsun. her başlıkta mal aynı şeyi yazıyor, siklemiyorum yine havlıyor.

ben son entry sahibie yazdım üzerine ne alınıyon.
bir adet özgürlükçü açıklama.

ayrıca sabahtan beri bundan nemalananlar için söylenmiş çok güzel bir söz var onu da hatırlatmak gerek; "öldüğünüzde bunun farkında olmazsınız, bu sadece çevrenizdekiler için üzücü bir şeydir, aynı şey salak olduğunuzda da geçerlidir."
demiş ya ?

geri zekalıyla muhabbet etme

bir süre sonra ona benzersin.

la anladım sen türkçe anlamıyorsun,

bu yazdıklarımı yakınında ki türkçe bilen

birine tercüme ettir.

bak bilale anlatır gibi ;

ysk, hani bu recebe de seçime katılması için müsade eden

selahattin demirtaş ın seçime katılmasında bir mahsur yoktur

yani seçime katılabilir diyor mu ?

diyor.

senin derdin ne ?

neyi kınayacam lan akıl hastası ?

adam kanuni hakkını kullanıyor.

sana giren çıkanın adı ne ?

benim kınayacağım ;

-halka sürekli yalan söyleyen

-teröristle mekir mekir çektiğini unutup

rakibine terörist deyip ispat edemeyendir.

sen var ya sen, bir yere kaybolma.

2.ci tur da recayi, hdp ye güzellemeler

yapmaya başladığında söyleyeceğim çok la

kuyu suyuyla araba yıkayan utanmaz

bir yere kaybolma.

ölü taklidi yapma.
hala daha akplilerin söyledikleri diyerek senin ki benden kara mantıgıyla savunulan hadisedir.

yahu ona kötü diyorsunuz, bir dönem ben de kötü diyen biri olarak tekrar devam ederseler yine kötü derim bu arada , buna niye kötü demiyorsunuz yemiyor mu.

içime sinmiyor diyor yav içime sinmiyor.

sanki hakkında o kadar dava yokmuş gibi rte atmış içeri gibi davranıyor.
Selahaddin’nin söyledikleri akplilerin söylediklerinin yanında mhp söylemi kalıyor. Lan çözüm süreci bir yıl daha sürse apoyu allah ilan edeceklerdi.
görsel
yine rte hdp güzelleyecege, oslo sürecine falan baglanmış hadisedir.

çözüm sürecinde akp'ye destek olmadım kıyasıya eleştirdim, bugün yapsınlar yine eleştiririm sen biraz omurgalı olup onu eleştiren yani çözüm sürecini eleştiren biri olarak bunu eleştirebilecekmisin bi de bakalım.
iş 2.ci tur a kalınca recep ten hdp ye ne güzellemeler gelecektir.

bence tekrar mekir mekir çeker.
terörist'e özgürlük diyen embesiller, inşallah birgün selonun desteklediği pkk'lıların bombasıyla bir yakınınızı kaybedersiniz o zaman anlarsınız durumu.

Sonra neden şehit aileleri cehape'li milletvekillerine tepki gösteriyor diye ortalıkta gezmeyin.
hdp ye yaklaşanlar kaybediyor ama hayırlısı...
Demirtaş ın içerde olması zaten insanın içine sinecek bir durum değildir. Ülke tarihindeki kürt tabanlı partilerden en ılımlı, en olumlu, en barışçıl mesajları veren adamın; kendisi haksız yere sırf şiir okuduğu için hapse atılan ve bizimde “mazlum olarak görüp vakti zamanında hak verdiğimiz rte” tarafından haksız yere içeri atılıp sindirilmeye çalışması; vicdanı ve mantığı olan hiç kimsenin içine sinmeyecektir.
Demirtaş başka bir sebepten değil seni başkan yaptırmayacağız dediği için hapse atıldı.

Bu sözleri kendi lehine kullanmak isteyen yavşaklar, kendi reisinizin benim askerimi öldüren katilleri davul zurna eşliğinde karşılamasına neden hiç tepki göstermediniz onursuz yavşaklar.

Karaktersiz onursuzların tepki gösterdiği normal bir cümle.
Suç işleyenlerin serbest kaldığı suçsuzların içerde olduğu yeni adalet sistemimiz böyle buyurur.
kim demiş diye başlığa girdim şaşırmadım. kandilciyiz kandilci diyen bir itin hapis yatması ne kadar da zorunuza gitmiş.
görsel

biz böyle mertlikler de gördük aslan parçası sen kafanı yorma bunlarla.
Eğer bugün rte içeriden çıkıp siyaset yapabiliyorsa, bunu CHP nin aynı yaklaşımı sayesinde olduğunu unutan yobazların gözümüze sokmaya çalıştığıdır.
https://www.youtube.com/watch?v=kKuI6NGpmfA
siyasileri bilmem ama bir örgütün siyasi uzantısının içerde olması kadar gayet doğal bi durum yoktur.
hdp bugün erdoğanı desteklioruz dese anında içeriden çıkartıp meydanlarda "benim kürt kardeşim" diye el ele çıkacakları alkışlayacak adamlar burada özgürlüğü savunanları eleştiriyor, ilginç.
https://www.facebook.com/...MyNfQmQRJzKLZXUkTJPBP3CdE

dolaylı yoldan söylenilmiş bir muharrem ince sözüdür.

bu sefer yalova da degil gemlikte söylenmiş benim bile gözümden kaçmış.

bu sözü şöyle anlayabiliriz.

" ben seçilirsem demirtaşı serbest bırakırım"

zira mertlik bunu gerektirir.