bugün

Zamanaşımından bahsetmiş cümlede.. yani hukuki olarak cezai yaptirimdan bahsetmiş bunun neresi tehdit?
Öldürücez mi demiş asacaz kesecez mi demiş?
Olum bunların götü bu kadar nasıl kalktı?
seni koruyan t.c. polisi olmasa senin yanına koyardım ama neyse!

görsel
Dikkate alınası bir durum degildir. Bence
Demirtaş pkk ya operasyon düzenleyen askerleri tehdit etti.
Demirtaş pkk lı gençlere operasyon yapan polisleri tehdit etti.
Demirtaş Hdp ye saldıran halkı tehdit etti.
Demirtaş pkk yöneticileri ile bir araya geldi.

Şimdi Hdp ile pkk yi bir tutamayan, asker polis ve vatansever halkı de diğer tarafa koyamayanların aklı götüne kaçmıştır.
Vay bizim CB adayı kapsayıcı seloya bak sen ne zaman bitirim oldun be anam.
özürlü, yemin ederim özürlü ifadesine nail mahlukat-ı böcük beyanı.

adam öküz. lafa giremiyorum yamyamlığını dile getirmekten.

edit eklemiş demiş ki halkımız da insin madem sokağa, karşılık versin hakkını savunsun ifadesi için, bu demokratik bir cevap mı.

zihin kıvrımlarını dinazor taşşağı ezsin senin zikrini s*ktiğimin dingili.
ekmek kapısı yakılan, gittiği yol güzergahı için ailesinin yanında öldüresiye darp edilen, sırf tabelasında "Diyarbakır kebapçısı,adıyaman köftecisi" yazdığdan dolayı dükkanı harp yıkıntısına çevrilen adamlar için; madem bu yapılan doğru, insin onlar da ezdirmesin kendini hakkını arasın ifadesi demokratik değil bu yapılanların tamamı ileri seviye demokratik eylemler öyle mi ?
demokratik dedi ya demokratik. geldi, sivilceli bok suratına bakmadan tezatlardan tahliye borusu yapıp uzattı al bana, monte et dedi.

ulan şurada susalım diyoruz 0-6 yaş grubu ifadelerle politik analiz kasan asosyal otuzbirci suretlere yanıt vermeyelim diyoruz. adam inatla geliyor kelimeleri ağzıma sok diyor.

kastığınız siyasi analizlere kusacağım artık. müdahil olmamak için kendini parçalayan adamları dahi, çıta olarak en dibe çekip yazdıracak kadar mide suyu acılığı kıvamındasınız *mına koduklarım.

bak bana sevgili okuyan. ahan da bu yazıda bir gram politik söylem barınmıyor. mesele ideolojilerin hangi kanatta olduğu değil, fikri olmadan zikri olana yanıt. ben en çok beyazı severim ama beyaz en kötü renktir diyene karşılık.

selametle.
" bize saldiranlar cebin de 5 lira olmayan fakir gencler" demis.

ulan hasiyetsiz senin dag da ki gerillanin cebin de kac kurus var?
utanmadan halen konusuyorsun.
Hdp ve pkk arasinda fark yoktur .
hdp binalarını basmak ve ateşe vermek ne kadar yasal değil ve terör eylemi ise bu yapılanlara karşı yapılan sözlerde o kadar yasal değil ve tasvip edilemezdir.

ülkücüler sonunda ülkeyi kaosa sürüklemeyi başarmak üzere. zaten 80'lerde aynısını yapmamışlar mıydı. kimse kusura bakmasın, selo diye burada ağzınızdan salya akıtana kadar, evvela yediğiniz boklara bakın. parti binası basmak terör eylemidir ve elbet kışkırtıcı sonuçları olacaktır. ama pardon zaten amacınız da bu değil mi. her şey 400 için.!!