bugün

Çok komik.
Harf oyunundan ibaret bir saçmalık
ülkedeki zeka seviyesini gözler önüne sermiş tweettir. lan bir ülkede herkes böyle doğuştan komedyen olur mu ya. yapan ayrı sivri buna gülen ve burada paylaşan apayrı sivriler. inşallah dava açarlar haklarında mahkeme koridorlarını şenlendirirler bu komiklikleri ile. çok kasvetli çünkü o koridorlar böylesine espritüel arkadaşlar lazım oralarda.
Bunu gösterip inandıracakları milyonlarca cahil var, böyle yalanlarla yıllarca oy topladı bu ibneler. Fetullah abileriyle küstüler ama taktiklerini kullanmaktan vazgeçemiyor orospu çocukları.
Ak çomarlar hemen inanmış, kıs kıs kıs. Bu kıs kıs kısmı gülme değil bu arada.
Diyenide alın kardeş kardeş yatsınlar.
mahpusluğu tatil mi sandın?
hayatımda o kadar balon gördüm bu ekrem kadarını görmedim arkadaş. bu kadar kısa sürede kendini bu kadar aşağı nasıl çekebilirsin yahu? isteyerek, bilerek yapamazsın bu kadarını. seçim öncesi çizilen imaj nerede, şimdi ki ekrem nerede? gerçekten cumhurbaşkanı olma ihtimali olduğunu düşünmüştüm ben bu adamın. ciddi ciddi bak. şaka yapmıyorum. ama şimdi aday bile olacağını sanmıyorum. oy verenler bile suspus oldular adamın rezilliklerini izliyorlar. dünya coronavirüs salgınından kırılma noktasına gelmiş adam hala terörist sevicilik yapıyor. yav bi siktir git artık şu ekranlardan, antipatik suratını görmek dahi istemiyorum artık.
Vallahi şaşkınlık içinde kaldım. Büyük fedakarlık. Takdir edilmesi gerekir.

görsel
Erkem imanoğlu kim aq mal trolleri, makarna beyin hücrelerinizi mi tıkadı. Yok ekreme inanmış, cumhurbaşkanı bile olabileceğini sanmış da falanda fişman. La bi sildirgit önce okuduğun ismi anla. Tırrroooooollll