bugün

baştan belirteyim "size ne, dilediği gibi giyinir" diyecek olanlar derhal terk etsin burayı.
siz daha da betersiniz amk, size anlatacağıma duvarlara söylerim daha iyi.

iki ihtimal var.
ya gerçekten aptal ve düşüncesiz, ya da aranan, ortaya çıkan iğrenç durumlardan zevk alan kaltak ruhlu bir kadındır.

lise lan orası. bak adı üstünde. "lise". oradaki her ergen erkeğin aklında dolaşan "binlerce saçmalık" listesinin en başında bulunan şeyi bir düşün. tenefüslerde, okula giderken, okuldan eve dönerken, beraber sınavlara kopya hazırlarken, sonra bahçede, yemekhanede, kantinde, her Allah'ın cezası yerde ve her Allah'ın cezası zamanlarda konuştukları 4 mevzudan 3 ünün ne olduğunu bir düşün. sen ders anlatırken nerelere odaklanacaklarını bir düşün. senin hakkında arkandan neler konuşacaklarını, konuştuklarını, ne tür fantaziler kurduklarını bir düşün! yetişkin, okumuş, "öğretmen" olmuş bir kadınsın sen. nasıl böyle manzaraların ortaya çıkmasına yol açabiliyorsun?

lisedeyken hepsinden tiksinirdim. hem öğrencilerden hem arkasından konuşulan öğretmenlerden.
gerçekten, lise ne kadar boktan bir yerdi lan.
kesinlikle özlemle yâd ettiğim bir lise hayatım olmadı amk.

dünyanın ne kadar sikik bir yer olduğunu liseye başladığımda anlamaya başladım.
söz konusu öğretmenler de bu sikik dünyanın bir parçası.

o öğretmenlerin de, abaza ergen sürüsünün de dünyasını sikeyim.
evet.
Sonrada vay efendim bu çocuklar neden sınavlardan sıfır çekiyor.
fotoğraf olmadığını görünce uzun yazıyı okumadım. sayın yazar eğer fotoğrafla bize betimlerseniz daha iyi anlayabiliriz diye düşünüyorum.

arkasindankonusulanadam
Kaçın "onun bedeni onun kararı"cılar gelmeden.
Naughty america mi lan burası?

Eğer olsa idi erkek öğrencilerin üniversiteye girişte başarısızlıklarının en büyük sebebi olabilirdi. Gene de düşüncesi bile yetiyordur onlara "eminim".
lise öğretmeni ergenin ilk "sanal" sevgilisidir.
kendini bilmez bir takım öğretmenlerdir. yine.
evet.
http://www.youtube.com/watch?v=L3ZbzE73x7Y