bugün

gözümde haraç yiyen polisten, tacizci doktordan, istirmarcı hoca'dan farkı olmayan kutsal mesleklerini ibnelikleriyle rezil eden öğretmen bozuntularıdır.

hepimiz hayatımızın belli döneminde okulda şiddete maruz kalmışızdır. ancak nedense bu dayakçı öğretmenler son zamanlar hariç hep kollanırdı. neyse ki halkımızın aklı başına geliyor ve bu ibne öğretmenlerin okullardan yani çocuklarımızdan uzak tutulması sağlanıyor.
bir orospu çocuğudur. bunu büyüyüp çocuk sahibi olabilme duygusuna biraz da olsa aklı erince anlıyor insan. içlerinden hatırladıklarımın tümünü öldürmek istiyorum.
tam bir şeref sefilidir embesildir, sonra da eğitim sisteminden dem vuran zeka yoksunlarıdır onlar.
ruhundaki defoları ve geliştiremediği kişiliğinin açıklarını dayak yoluyla kapatan öğretmendir. acizliğini bu yolla ikrar etmektedir. zavallı ülkem zavallı öğretmenler.
adından da anlaşılacağı üzere dayak atmak için fırsat kollayan öğretmendir. nasıl öğretmen olduğunu falan değil de hiç çocuk olup olmadığını merak ediyorum ben bu öğretmenin... zira empati yapmanın en basit olduğu meslektir öğretmenlik.
eğitim sisteminin çürük halkasıdır. ki bundan sadistçe zevk alanları vardı ki kulak çekerken dilini ağzında döndürüp ısıranını biliyorum. 2 öğrenci arasındaki olay yüzünden 14 yaşındaki öğrenciyi koca adamın sınıfın ortasında soru sormadan yerlerde sürükleyip, tekmeler atmasına rast geldim. bu nedenle memurluğu elinden alınması gereken eğitim katilleridirler.
dayak atarak para kazanılan tek meslektir öğretmenlik.
leş öğretmendir. çok iyi öğretmenlik yaptığını sanan yavşaktır.