bugün

amerikanın kucağında hoplattığı tarikat piçi fetullalh gülenin,
"darbeyi Atatürkçüler, ulusalcılar yapmış olabilir. " açıklamasından sonra,
yancıları da açıkça aynı söylemi kullanmaya başladı.

görsel

hayırdır, tekrar darbe mi var, varsa bilelim yani.
Koca başlıkta bir tek ulusalcılar kelimesi kırmızı beyaz.. insan anca bu kadar vatan millet düşmanı olur.
30 yıldır fetoya karşı olan bizlere "gene" ihalenin kalacağını gösteren söylemlerdir.

ulan gezide haklarını korumaya çalışılan insanlar tarafından terörist denilmiştik saldırılara uğramıştık palalar ile döner bıçakları ile.. vatan için sokaklara çıkıp vatan haini olmuştuk kansız pkk lılar bahane edilerek polise tek bir taş dahi atmadan bırak etrafa zarar vermeyi verenleri yaralanma pahasına engelleyerek üstelik.. namusu ile görev yapan askerlerimiz terörist oldu teröristlerin beyanları ve iftiraları ile hemde.. bu bayrak inmesin emperyalizme karşı olalım dedik yemediğimiz küfür kalmadı şimdilerde en büyük emperyalist düşmanı olanlar tarafından hemde.. çözüm süreci adı altında yapılan ihanetlere karşı çıktık "analar ağlasın istiyorsunuz vatan hainisiniz" dediler bugün gelinen noktada çözüm sürecini de biz muhaliflere yıkmaya çalışıyorlar.. feto tehlikeli bundan uzak durun dedik "hoca efendi hakkında nasıl konuşursun" dediler bugün aynı adamlar anasına avradına sövüyor.. mavi marmarayı yollamayın dedik "siz susun lan" dediler bugün "ben mi gidin dedim karşim gitmeselermiş" diyor aynı adam.. rusyanın uçağı düşürülünce "haklısınız ama söylemleri değiştirin başımız ağrımasın" dedik gene vatan haini olduk sonrasında "feto düşürmüş yeaeaea" dedi aynı adamlar kıvırmak için.. suriyelileri almayın dedik onlar din kardeşimiz dediler bugün bin pişmanlar aldıklarında içten içe..

son kertede bu soysuz köpeklere 30 senedir karşı olan muhaliflere 15 temmuzu da yıkacaklar ya yemin ederim beynimde damarlar atıyor pıt pıt sinirden. küfür dağarcığım her geçen gün genişliyor artık yeni kelimeler bulmaya başladım okudukça gördükçe..
Darbeyi atatürkçüler yapmış olamaz. fakat darbeye, fetodon haberi olmadığı halde, sırf bu akp gitsin diye destek olanlar da yok değil.

Feto ile bilmeden hareket ederek suç işlemişlerdir. Fetocu olmamaları darbeye teşebbüs ettikleri gerçeğini değiştirmez.

Çekin cezanızı. Atatürkçülüğü ve inklaplarını iyi öğrenememiş olmanızdan dolayı. Nerede devletcilik, milliyetçilik, cumhuriyetçilik?
her zaman ki gibi kafa bulandırma oyunları.

bu darbe nedeniyle ; bir tane, bak bir tane diyorum,

bir tane bile fetonun büyük başına dokunmadılar.

feto ve akabe elele verip safra temizliyorlar.

kurtulmak istediklerine, fetocu iftirası atıp önlerini açıyorlar.

fetö örgütünün beyini f.g. değildir.

onun pekçok şeyden haberi bile yoktur

akar aksın tamamdır.

fetönün beyni istanbuldadır ve gayet keyfi yerindedir.

o günden bu güne kendilerine dokunan yoktur.

f,g gene her zaman ki gibi konuşmuş

ama ana mevzuyu uçurmuş.