bugün

Hala çevresindeki birisinden " yakışmıyor abi çıkart şunu." sözünü duymamış erkeklerdir sanırım.
Giymesinde iki olasılık vardır;

1-) Maddi durumu yoktur, yıllar önce almış olduğu kotu hala giymektedir. Ancak kilo almasından dolayı basenler ve kıç şişip iğrenç bir görüntü oluşturmuştur.

2-) Moda diye giyen tiptir. Ancak dışarıdan bakıldığında kendisinin gay olup olmadığı düşündürücü bir hal alır.
http://images0.chictopia....black-zara-pants-_400.jpg
ayakkabasının şık olması gerekir.
1.80 boy 76 kilo fit bir erkek olarak slim fit ile katıldığım gruptur.

götü salmış hıyarların ve ayva göbekli kadınların eleştirmesi doğaldır.
ilerde çocuk sahibi olmak istemiyorlardır
o nasıl dar bir kotsa daşşağı çok sıkacağa benziyor.
paçalarını katlayıp toms falan da giyiyordur.
Dahil olduğum gruptur.
Yüksek ihtimalle italyandır. Fiziği iyiyse bir erkeğin yakışır da.
görsel

böyle erkektir yada değildir.
kot değil ama bazıları iyi gidiyor. Hele hele benim için. Lakin ben eşofmancıyım.
Hatlarını belli etmek isteyen erkektir.
dün akşam bitanesini gördüm kısa paçalı dar kotun altına birde bordo rugan babetimsi bi ayakkabı giymiş öyle kıvırıyor ki cinsiyetimden utandım yemin ederim. bi an gözümün önünde sevgilim canlandı o böyle giyinse naaparım diye düşündüm, sonra dedim ki: "benimkinin baldırları kalın giyemez nasılsa" :D
görsel

Bu şekilde ise yakıştırdığım erkektir.
Her kıza tayt yakışmaz diyip dombilik olmasına rağmen giyen erkeklere çok gülürüz. Nadir erkeğe yakıştırırım pek hoşuma gitmez.
Çubuk gibi veya kısa bacakları yoksa yakışır.
evlerden ırak .
Büyük ihtimal testislerini aldırmışlardır.

Yoksa bu kadar rahat nasıl geziyorlar amk.
kimsenin giydiğine, giymediğine karışmamak gibi bir düstur edinmişim kendine. isteyen giyer istemeyen de giymez tabii olarak.

ama bunu giymeyin ey erkekler! çok çirkin bir görüntü oluşturuyorsunuz. bir erkek olarak diyorum bunu. kızlar ne düşünüyor bilmiyorum net olarak ama giyim konusunda konuştuğum kızlar da beğenmiyorlar. belki de yalan söylüyorlar; bilemiyorum.

ha bi de bu tarz şeyleri giyen erkekleri gördüğümde testislerimin sıkıştığını filan hissediyorum. acı çekiyorum psikolojik olarak. yazık değil mi alet takımınıza? elinizden çekerler o takımlar, kimilerin dilinden çeker, çocukken fermuarlardan çeker. bırakın da elbiselerden çekmesinler yav.
genelde de hep etli butlu olanlar giyer demek seviyorlar.
aralarinda oldugum erkektir. ayrica slip boxer giyerim daima. benimki galiba biraz travma. cocukken anne zoruyla pantolon altina giydigim pijama, pijama altina giydigim gevsek kulot, onluk altina giydigim gevsek atlet. sanirim sebebi bu. alt vucuduma bol hicbir sey giymiyoeum sort disinda. ayrica ilkokuldan sonra da asla atlet giymedim. ıgrenc bir bilgi oldu hakkimda verdigim. neyse ki kimse tanimiyor.

Ayrica skinny ile dar ayni sey degil.
görsel
Herkes bu kadar karşı ama caddeye çıksan 10 kişiden 9 kişi giyiyor. Burda dar paca ne evghve ughve dışarıda dar paçayı giyin.
Biri şunlara lütfen yakışmadığını söylesin.

Ortalıkta ayrık ayrık geziyorsunuz.
Zayıf ve uzun boylu ise yakıştırabilecek erkeklerdir. Kendimi hayal bile edemiyorum.