bugün

izmir Fenerbahçeliler Derneği'nin, derbi öncesi düzenlediği gecede dansöze Galatasaray forması giydirip oynatması.

http://www.fanatik.com.tr...formasi-giydirildi-417114
içindekilerin dansözden daha iyi kıvırması hasebiyle hiç de gerek olmayan eylem. (bkz: kıvırma cimbom)
kadın mı aşağılanıyor galatasaray mı düşünülmesi gereken eylem.
çok ciddi not : iki takımı da tutmuyorum.
Seneye rövanş olarak bir fahişeye fener forması giydirirler ise rövanşı alınabilinecek durum.

Hele bir de sikerlerse açık açık.

(bkz: Abooov)
Dansöz güzel iyi hoş bir şey severim ama bana biraz da biz erkeklerin kadınlar üzerinde baskın olma girişimi gibi geliyor. Aşağılanan direk ya da dolaylı olarak kadın oluyor burada. Dansözün kadın olup erkekleri eğlendirmek için dans etmesi zaten erkek üstünlüğü olur burada bir de galatasaray formasıyla gsye sen kadın ben erkek( buradan nereye gittiğimi anladınız diye umuyorum yazmayacağım) mesajı veriyor ve gene kadın aşağılanmış oluyor. Yani kadın her türlü aşağılanıyor ama gs biraz daha dolaylı. Ayrıca kız da taş gibi onun da belirtmek isterim.
galatasaraylıları çok üzmüştür. isterlerse kediye köpeğe giydirsinler ne olmuş. affedersin seviştiğin kıza fener forması giydirsen feneri mi sikmiş olacaksın?
(bkz: dansöze galatasaray forması giydirmek)
o kadına o forma zorla giydirilmiyor. haliyle kadın haklarını işin içine sokmak saçmadır.

edit: beşiktaşlıyım
dansöze yapılan saygısızlıktır. her mesleğin bir onuru var.