bugün

birasını da pipetle içer.
(bkz: olta)
on yüz bin milyon baloncuk yutar..
sırtından aşağıya akan köpük, onu anal sekse hazır hale getirmiştir.
Ablam
26 yaşında mk.
Not: içki içiremiyoruz o dini bütün Müslüman çıktı. Oluyor her ailede.. Atsan atılmaz..
şimdi bok attığınız ama yanına uzanıp da saçlarını kokladığınızda o konunun ne olduğunu bilmeden sizi evinizde hissettirecek kızdır. koku hafızası çok özeldir ve çok sağlamdır.
Dalindaşımdır . Çocukken dalin görmedim simdi acısını çıkarıyorum.
Bir erkek olarak desteklediğim türk kızıdır. Bebekler için özel olarak hazırlandığından dolayı saçları daha sağlıklı yapacağını düşündüğüm bir uygulamadır. Ayrıca birisi güzel yem takmış, pat pat düşüyor.
duş alırken korkan kız modeli. arkamda kim var önümde biri mi var aaa götüme kim elledi aaa suymuş...
Saclari kazik gibi olur ve bir sure sonra saclarinin artik iyi temizlenmedigini fark eder vedalasir.
+2 ekleyerek ben de o grupta oluyorum.
tatlı ve çocuksudur.

severim.
Aslında mantıklıdır. Çünkü;

Dalin , içinde en az kimyasal madde bulunduran şampuandır . Bu yüzden göz yakmaz.

ülkemizde saç dökülmesinin artmasındaki en can aşıcı faktör şampuanlarda bulunan kimyasal maddelerdir.

Dalin iyidir; saç dökmez , göz yakmaz.
ben bile kullanıyorum temizlesin de ne olduğu umrumda değil bulduğumu sıkarım kadın şampuanı bebek şampuanı farketmez.
Bıcı bıcı yaparken Hem Gözleri yanmasin hem de popişkosu yumuşacik olsun isteyen kızdır.
Candir, sevilir, tek ısırıkta yenilir.
Üstüne bir de kolonyasını sıktığın zaman mis mis.
takla atta inanalım.
düşüyor mu böyle?