bugün

dahi anlamındaki de'nin ayrı yazılması gerektiğinin farkında olmaksızın cümlelerin amına koyup patoz eden yazarlardır. peki kim bunlar? işte en taze anketimiz, bu sorunun cevabını arıyor.

temsil misal, ben terk edildiğim günlerde dahi anlamındaki de'yi inadına bitişik yazıyorum. günde 5 sefer terk edildiğimi biliyorum lan.
sözlükte olmayı hak etmeyen yazarlardır. dil bilgisi kurallarına haiz olmayan adamın; yazmaktan önce okumaya ihtiyacı vardır. bu konuda hassas olan yazarların da mide sağlığıyla oynamaya hakları yoktur. gammazlığımın elimden alınmadığı dönemlerde en çok hassasiyet gösterdiğim konuydu. bitişik kalsın tüm de'ler ki'ler, kötü sözlük.
üzerine fazla gidilmemesi gereken yazarlardır.

SiKTiRTMEYiN DE Yi DAYı.
uludağ sözlük'te yazar olmanın çok matah bir statü olduğunu zannedenlerin kınadığı durum. her kuşu sevdik bir dahi anlamındaki de kaldı.
bunu özellikle yapan yazarlardır. bir derdimizde bu zaten, zira koministimam bu şekilde ünlü olmuştur. *
moderasyon tedbirleri sonucu "silik" bölümüne sıkça uğrayan yazarlardır.
Çok canımı sıkan yazarlardır… bakın an itibarıyla bir pubda oturmuş içkimi yudumluyor bir yandan da lezbiyen sevgilimin gelmesini bekliyordum.
Şu sözlüğe bi bakayım dedim. Demez olaydım. Bir kaç entry okudum ve inanın iq seviyemin düştüğünü iliklerime kadar hissettim.

Yanımda getirdiğim “kuantum mekaniğine giriş” kitabı ile bir kaç dakika bakıştıktan sonra, kendi kendime “ben napıyorum ya?” Dedim. Gerçekten istediğim hayat bu mu? Bunu mu reva görüyorum kendime?

Ben, bu dünya üzerinde one and only olan yaradılışıma neden sözlükteki dahi anlamında olup ayrılmayan de’leri okutarak hakaret ediyorum?

Neden, neden… bilmiyorum gerçekten. Sanırım bir kaç shot atıp, sevgilim gelmeden kalkacağım pubdan. Yalnız kalmaya ihtiyacım var biraz.

Sevgiler, aoa.
einstein bir de dir.

oldu sanırım...