bugün

farkına varmadan önce;

1.ilk entrysi ben olayım dedim. hoşgelmiş.
2.sevgi pıtırcığı yazardır.
3.daha ilk entrysinden kalitesini belli etmiştir.
4.sözlüğe bolca gerek yazarlardandır.
5.gerek kültürü, gerek bilgi birikimi, kendine hayran bırakmıştır.
vs...

farkına varıldıktan sonra;

6.abazan yazadır, defolup gitsindir.
7.gs'li yazar, utanmadan fb'ye laf atıyor.
8.b.k gibi yazılar yazan yazar, gereksizlerden.

kısaca böyledir.
arkadaslarını uyarıp, arkadaslarının postunu kurtaran yazardır. düşünceli insanlardır.
arkadaslarini kandirip hatunun nickaltina tek basina cokmeye yeltenmis pislik yazar soylemi de olabilir. boyle durumlarda hemen sazan gibi atlamamak, konuyu iyice netlestirmek lazimdir. ne belli lan bana "dagilin" diyen tipin hatunla ozel mesajlarla muhabbet kurmadigi? ayni sozlukte yaziyoruz diye babamin oglu musunuz lan sanki?.. bu konuda hic birinize guvenmem aga kusura bakmayin.. haa tabi boyle bir durumda biz de stratejik yaklasmaliyiz ki, bu soylenene hemen inanan saftirikler bi dagilsin once bi ortam ferahlasin.. "tamam abi erkekmis evet, bana da soyledi".. ya da hatta "webcam actirdim cikardi masaya vurdu abi maalesef" turunden yalanlarla bel alti vurmak mubahtir bu yolda. bu arada, bu yazdiklarimi "bir sozluk yazarinin igrenclesme sureci ve sozlukte hatunlarin kalkmama sorunsali" adli kitabimda daha ayrintili sekilde bulabileceksiniz.. pek yakinda tum seckin kitapcilarda.
(bkz: erkek değil lan kandırıyorlar) *
"dağılın la erkekmisiniz" cümlesinin bitirilmeye kalmadan sahibinin icabına bakılması sonucu yarım kalmış hali.