bugün

yakın zamanda tüm kanıtları ile ispatlanacak olan durumdur. lan arkadaş anadolu 5000 yıldır türk, orta asya türk, amerikada kızılderililer türk, bulgarlar, macarlar türk. e zaten geriye pek bir şey kalmadı. hayır hala bunu iddia etmemiş bi faşist tosuncuk olması beni şaşırttı açıkcası. evet.
anadolu 5000 yıldır türk! vay anasını...

(bkz: birgün bütün dünya türk olacak)
yeterli olur sanırım. http://www.youtube.com/watch?v=1Nv35BrMgAY
(bkz: türki krallığı)
bunu diyen şunu da dedi: türkün türkten başka dostu yoktur.
be hey arkadaşım, bütün dünya türk ise biz kime, niye düşmanız?
(bkz: uzaylılar türk mü)
kızılderililer türk falan değil. inebahtı deniz savaşından sonra esir düşen osmalı levendleri amerikaya sürülmüştür. bunların günümüzdeki adı meluncanlardır. ten renkleri yüzünde amerikadakı koloniler tarafından dışlanan meluncanlara kucak açan tek halk olan kızılderiler, meluncanlarla kültür karışımına uğramış, kız alıp kız vermişlerdir. bu sebeple dna testlerinde kızılderililerin gen haritası kısmen türklere benzerlik göstermiştir ama bu bir iddiadan öte geçmemiştir. ama meluncanların türk olduğu hem dna hem de kültürel yaşamla kanıtlanmıştır. meluncanlar kahveyi bizim gibi içerler. mezar şekilleri bizimkilerle aynıdır. bizde hayır anlamına gele ''cık'' kelimesini meluncanlar hala kullanır.
Macarlar biz Türküz diyor. http://kurultaj.hu/bilgi/
(bkz: kemalistlerin bütün dünyayı türk sanması)
tabiki doğru bir önermedir. kızılderililer olsun, macarlar, bulgarlar ve diğer doğu avrupa toplumları olsun; hepsi de türktür. kanıt olarak da zamanında orta asyadan göç eden türk toplumlarının arkalarında bıraktıkları kalem piller gösteriliyor. avustralya'dan güney amerika'ya oradan da iskandinavya'ya kadar her yerde kalem piller bulunmuş. hala bunu bilmeyenlerin var olduğunu görmek üzücü.