bugün

bu adamda çok değişik bi kafa var.

hani neredeyse kuzu kafası bir bu iki.

adamın son videosuna giriş cümlesi. "anouar brahem'den The Astounding Eyes Of Rita şarkısını açın. fonda o çalsın. ruh halimi o yansıtıyor çünkü."

lan merak ettim şarkıyı açtım. gerçekten güzel şarkı.

yalnız o şarkı çalarken cüneyt özdemir'in ruh hali şöyle.

aga bu neyin kafası.
Ünlü gazeteci, hakkında yorumda bulunan kişiler için "Dost most değilsin; hıyarın tekisin" sözlerini sarf etti.

"HIYARIN TEKiSiN"

Özdemir paylaştığı videoda şu açıklamalara yer verdi. "Çok kilo almışsın. Sana ne! Aldıysam ben aldım. Bir de bunu marifet olarak söylerler ‘ama ben senin arkadaşınım dost acı söyler!’ Dost most değilsin; hıyarın tekisin...”

Aynen öyle, katılıyorum. Aynı olayı ben de yaşıyorum. Dost most dinlemeden dalacam birine harbiden. Geçen tanıdık bi dayı "Ya ne kadar kilo almışsın" demesin mi? Ulan dedim, başkası dese anlıycam, 5 yıldır aynı kilodayım, seninle en son 2-3 ay önce görüştük. Laf konuşmak için laf konuşan salatalıklar
Sinirli bir çocuk.

Kızdırmayın...
ünlü bir youtuberimizdir.
sevdiğim ve takip ettiğim bir gazetecidir. youtube dan yayın hayatına devam etmektedir.

tek sevmediğim özelliği sürekli olarak ekşisözlüğün reklamını yapmasıdır.

-abi onlarca sözlük var. tamam ekşi bu işin ilki ama kurucusu tarafından çıkarcı birine satıldı. orjinal yazarları orayı terk edeli çok oluyor. senin gibi araştırmacı ve objektif bir insana böyle bilmeden reklam yapmak yakışmıyor.

(bkz: eski halinden eser yok şimdi)
meslegine asik bir gazeteci. ferman padisahinsa daglar bizimdir demis, isinden olunca youtube'dan ozgur yayin yapmaya baslamistir. her gorusune katilmiyorum ama ozverisini gercekten takdir ediyorum. egilip bukulse rahatlikla kanalin basina gecebilecekken zoru secti. rast gele gurbetci...
YouTube kanalı izlenen.
Özellikle sayın sevgili iyilik sever Rıza sarraf davalarını çok güzel takip ederek bilgilendirme yapmıştı.
Bak sen durup dururken nereden çıktı bu rıza sarraf?
Sahi ya ne oldu bu iyilik sever ve önüne yattığım rıza sarraf?
gece gece seyma subasının kitap incelemesi videosuyla kahkaha attırmıştır.
daha çok video çeksin, videolarını sabırsızlıkla beklediğim tek kişi

https://www.youtube.com/watch?v=oURh_Z6Dca0
gazeteci.
Tiye aldığı şeyma'nın kitabı videosunda samimi kahkahalar atmıştır. Eleştirirken sanki biraz da kitabın reklamı yapıldı gibi hissettim.
Şeyma Subaşı'yı gömdüğü videosu efsane olan adam. Kendisini sevmemi sağlamıştır.
Yaklaşık 27 dakikalık şeyma subaşı kitap analizi yapan gazeteci. Bu analiz için harcadığı enerjiye yazık diye düşündürmüyor değil fakat çoğunluğun ilgisini çeken konularla ilgili içerik üretmesi gerek tabii ki.
kurtlar vadisi 60. bölümde oynamıştır
görsel
ürettiği içerikler başlarda tavırları nedeniyle itici gelse de gazeteciliğini ve karakterini bir yana bıraktığımda beğenerek izlediğim işler yapıyor.

şunu demiyorum " karaktersiz " sadece bazı yanlışlarının olduğu aşikar ancak 20 yıl medyanın içinde olup her şeyi doğru yapan biri varsa bilahare tartışırız. adam geyiğini de sınırında yapıyor paylaşımın da nereden tad aldığını çok iyi biliyor.

yürüyedur cüneyt oğlan.
Sırf gördüğü ülkelerin, şehirlerin adını yazsa, ik ciltlik kitap olur.
ilginçtir suratıyla gülen kişi.
Burnunda subliminal mesaj olan gasteci.
(bkz: youtuber)
kaliteli sohbeti ve güzel bir gülüşü var. Gömleği üzerinden dalgaya alınan, gündemi değerlendirdiği haber tadında içeriği olan videolara sahip gazeteci. Ayrıca gazetecilik anılarından bazen aktardıkları oluyor. Gayet sempatik. imamoğlu ile bir sıkıntısı olduğunu tahmin ediyorum. Eleştiri ayağına iyi sallıyor
Cüneyt Özdemir: "HDP'nin önünde anneler babalar 'evlatlarımızı verin' diye nöbet tutuyor ama bizim entel dantel solcu çevrelerden ses yok, görmezden geliyorlar. Böyle bir rezalet olabilir mi?"

"susamam." yersen...
Günaydın demediği için 12 yıllık çalışanını attığını söylediğinden beri gözümden düştü. Aranız bozulmuş demek ki; o da tavır koymuş sana. istersen iki kuruş para veriyorsun diye birde sana secde etsin.
yaş olarak yeni nesil olmasa da yeni nesil olabilmeyi başarmış bir gazeteci. ucundan kıyısından yakaladığı teknoloji dünyasını zar zor da olsa öğrenip, türkiye'de gazetecilerin bu alana ilgisizliğinden de faydalanarak ilerletmiştir. youtube gazeteciliği denilen şeyi türkiye ile tanıştırmıştır. ancak özellikle abd'de devam etmekte olan rıza sarraf davası en büyük şansı olmuş. bu aralar bol bol trend videolar arasında yerini koruyor. ayrıca (bkz: bay sesim geliyor mu) lakabı ciddi ciddi yakışacaktır.
görsel
#42211256 süper ya.

yeni yutıbır. espiritüel gerçekçi bir gazateci.
Cüneyt Özdemir'in birkaç sens öne söylediği şeylerle bugün nasıl çelişiyor.
Bakınız: https://t.co/BhkBfa1knC
Ve bugün dedikleri
https://t.co/WdAABDq4ka

Bu adama hangi görüşten olursanız olun güvenmeyin.
Videolarını sabırsızlıkla beklediğim tek kişi, her hafta açar izlerim. Gülüşü de çok güzel aynı şekilde fikirleri ve eleştirileri de.
Bu arada sayın yazarlar vuracaksınız biliyorum ama ben Ahmet Hakan'ı da seviyorum, ağlayabilirsiniz.